ادبیات

راه یابی مرغ مقلد به کتابفروشی ها

به گزارش خبرنگاران، رمان نوجوان مرغ مقلد نوشته کاترین ارسکین به تازگی با ترجمه کیوان عبیدی آشتیانی توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شده است. این رمان صد و هشتادمین عنوان مجموعه رمان نوجوان است که این ناشر منتشر می نماید.

5 آذر 1398

بهره برداری از فاز 2 و شروع فاز 3 سامان دهی جلوخان آرامگاه فردوسی

با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ، استاندار خراسان رضوی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد فاز 2 ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی بهره برداری و فاز3 ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی شروع شد.

28 آبان 1398

ایرانیان مقیم مالزی، شب یلدا را با حافظ خوانی برگزار کردند

ایرانیان مقیم مالزی شامگاه آدینه آخرین روز آذرماه ، با حضور در رایزنی فرهنگی سفارت ایران در کوالالامپور، آیین کهن شب یلدا را با حافظ خوانی برگزار کردند.

3 آبان 1398

جشنواره تئاتر اکبر رادی فراخوان داد

مؤسسه­ فرهنگی هنری استاد اکبر رادی با همکاری نهادهای فرهنگی، هنری و اجتماعی، دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی را از 27 تا 30آذر ماه 1398 (18 تا 21 دسامبر 2019) در تهران برگزار می نماید.

22 مهر 1398

خانه نیما خواستار پیدا کرد

بعد از مدت ها صحبت، رایزنی و درخواست برای نجات خانه نیما یوشیج توسط دوستداران پدر شعر نو ایران و قِل دادن وظیفه خرید این خانه تاریخی بین شهرداری و میراث فرهنگی، بالاخره سازمان زیباسازی در نامه ای به میراث فرهنگی استان تهران، خاطرنشان کرد که قصد خرید...

18 خرداد 1398