مقالات گردشگری

انتخاب یک هتل مشهد که در لیست 10 هتل برتر ایران قرار گرفته است

هتل مشهد برای هر گردشگر دارای معیارهای مختلفی است که بیشتر گردشگران ترجیح می دهند در یک هتل مشهد نزدیک حرم، قیمت مناسب و البته با کیفیتی مناسب اقامت داشته باشند. اما چه بهتر می گردد یک هتل مشهد را انتخاب کنید که در لیست 10 هتل برتر ایران جای گرفته است.

9 اسفند 1398

بازارچه دائمی صنایع دستی در محور گردشگری اردبیل ـ سرعین راه اندازی می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی در محور گردشگری اردبیل ـ سرعین اطلاع داد.

7 اسفند 1398

مکان هایی ترسناک که در دست ارواح هستند

ممکن است شما از آن دست مشتاقان داستان های ترسناک نباشید، همان داستان هایی که نفس را در سینه حبس و آدم را وحشت زده می نمایند. شاید علاقه ای هم ندارید که تعطیلات آخر هفته خود را در بناهای رعب آور بگذرانید و وقت گذراندن در طبیعت و بازی با حیوانات اهلی برای...

5 اسفند 1398

فعالیت سرمایه گذاری در منطقه گردشگری سقزچی نیر بازنگری گردد

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: فعالیت سرمایه گذاری در منطقه گردشگری سقزچی شهرستان نیر بازنگری می گردد.

4 اسفند 1398

فراخوان بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای سفر به بوسنی

بنیاد شعر و ادبیات داستانی با انتشار فراخوانی تحت عنوان 10 روز در بالکان از اهالی ادبیات و نویسندگان جوان کشورمان برای سفر به بوسنی و هرزگوین و شرکت در مراسم پیاده روی چهار روزه صلح (مارش میرا) دعوت کرد.

4 اسفند 1398

شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی استان البرز افتتاح شد

پس از 72 ساعت از دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر ایجاد شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی در استان البرز، این شورا امروز با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان افتتاح شد.

4 اسفند 1398

رئیس جمهور هفته آینده به مازندران سفر می نماید

عضو مجمع نمایندگان مازندران از سفر رئیس جمهوری دولت تدبیر و امید طی اواسط هفته آینده به استان اطلاع داد.

3 اسفند 1398

نمایشگاه فارس در یک نگاه ثبت تقویم گردشگری می گردد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی فارس، مصیب امیری ظهر چهارشنبه در حاشیه نمایشگاه فارس در یک نگاه در جمع خبرنگاران، گفت : با توجه به استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی از نخستین نمایشگاه فارس در یک نگاه طبق برنامه ریزی های به...

2 اسفند 1398

تفاهمنامه همکاری سازمان هواپیمایی با انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی البرز

خبرنگاران: تفاهمنامه همکاری سازمان هواپیمایی کشوری با انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری استان البرز امضا شد.

1 اسفند 1398

تیم ملی بوکس با 8 ورزشکار راهی چین شد

تیم ملی بوکس کشورمان با هشت بوکسور در رقابت های کسب سهمیه المپیک در چین حضور پیدا می نماید.

30 بهمن 1398

جزئیات ایجاد تورهای آبی و گردشگری در سدها

توسعه گردشگری با استفاده از جاذبه های گردشگری پیرامون سدها و دریاچه ها یکی از مواردی است که رئیس جمهور بر آن تاکید داشته و وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی را مأمور اجرای این طرح نموده، به همین دلیل به تازگی تورهای آبی و گردشگری در استان تهران برای عموم...

29 بهمن 1398

آمریکا به پرواز و گشت زنی در دریای جنوبی چین ادامه می دهد

سفیر آمریکا در فیلیپین تاکید نمود: گشت زنی های مشترک با فیلیپین در دریای جنوبی چین امکان پذیر است چرا که ایالات متحده با اعزام هواپیماها و کشتی ها به مناطق مورد ادعای چین، آزادی دریانوردی را نشان می دهد.

27 بهمن 1398

طالبیان: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی به صورت غیر مستقیم نمایشگاه میراث فرهنگی است

معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی گفت: این نمایشگاه در واقع به طور غیر مستقیم نمایشگاه میراث فرهنگی است.

27 بهمن 1398

علاقه بی سابقه گردشگران انگلیسی به ایران در سال 2016

به دنبال گرم شدن روابط دیپلماتیک میان جمهوری اسلامی ایران و غرب، تعداد گردشگران انگلیسی علاقه مند سفر به ایران به طور بی سابقه ای افزایش یافته و ایران در برنامه سفر شرکت های مسافرتی این کشور قرارگرفته است.هم زمان بااینکه پروازهای شرکت هواپیمایی ایرفرانس...

27 بهمن 1398

نکاتی مفید برای سفر به دور جهانبرنامه ریزی سفر به دور جهان :

سفر همواره هیجان خاصی دارد به ویژه اگر خارج از کشور یا به دور جهان باشد. البته امکان سفر به دور جهان برای همه مردم فراهم نمی گردد اما تعداد معدودی که فرصت چنین مسافرتی را پیدا می نمایند ضروری است نکاتی درباره این نوع سفر بدانند. با خبرنگاران همراه باشید...

24 بهمن 1398

جاذبه های گردشگری بهشهر

بهشهر از شهرهای استان مازندران است که جذابیت ها و زیبایی هایی بسیاری را از دوران صفوی در دل خود جای داده است.

24 بهمن 1398

رئیس جمهوری اوکراین سفرش به عمان را لغو کرد

در پی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در نزدیکی تهران، ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهوری این کشور، سفر تفریحی خود به کشور عمان را لغو نموده و به کی یف بازگشت.

24 بهمن 1398

خروج هواپیمای مسافری تهران - ماهشهر از باند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از خروج هواپیمای مسافری تهران - ماهشهر از باند فرودگاه اطلاع داد و گفت: هیچ آسیبی به مسافران این پرواز وارد نشده است.

24 بهمن 1398

زیباترین قلعه های تاریخی اسپانیا

قصد سفر به اسپانیا را دارید؟ جاذبه های تاریخی اسپانیا بی شک یکی از گزینه های شما خواهد بود، در این میان می خواهیم به معرفی 10 تا از زیباترین قلعه های اسپانیا بپردازیم:

23 بهمن 1398

غم دنیا از خانه نشینی گردشگران چینی!

سرعت بالای شیوع ویروس کرونا جدید و محدودیت های مسافرتی اعمال شده برای گردشگران چینی سبب شده تا سی ان ان در گزارشی به تاثیر فقدان گردشگران چینی بر صنعت گردشگری جهانی بپردازد.

22 بهمن 1398
تعداد: (233)