اخبار سیاسی

مسکو از رزمایش شبیه سازی حمله اتمی آمریکا علیه روسیه شدیدا انتقاد کرد

معاون وزیر خارجه روسیه از رزمایش شبیه سازی حمله اتمی آمریکا علیه مسکو شدیدا انتقاد و هشدار داد که چنین اقداماتی آستانه استفاده از تسلیحات نامتعارف را کاهش می دهد.

18 فروردین 1399

استان همدان بر ریل اقتصاد مقاومتی در حرکت است

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه استان همدان بر ریل اقتصاد مقاومتی حرکت می کند،گفت: مدیران در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی مسائل استان را برای انعکاس به مرکز و رفع آن به صورت ملموس و واقعی بیان کنند.

18 فروردین 1399

خبرنگاران تجارت خانوادگی؛داماد ترامپ زندانیان را برای عفو انتخاب می کند

نیویورک- خبرنگاران- روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت جرد کوشنر هدایت تیمی از مشاوران کاخ سفید را بر عهده دارد که گزینه های عفو و بخشش زندانیان را مشخص می کنند.

17 فروردین 1399

سومین دوره آموزش مدیریت قضایی شروع گشت

خبرنگاران : سومین دوره آموزش مدیریت قضایی در امسال با حضور رییس کل دادگستری استان تهران در محل ساختمان معاونت آموزش شروع شد.

16 فروردین 1399

صدر اعظمی مجدد مرکل چقدر هوادار در میان آلمانی ها هوادار دارد؟

تسنیم نوشت: نتایج جدیدترین نظر سنجی نشان می دهد که تنها 21 درصد شهروندان آلمانی به نامزدی مرکل برای صدر اعظمی مجدد آلمان تمایل دارند.

13 فروردین 1399

ظریف خطاب به لودریان: مسیری که اروپا در پیش گرفته کمکی به حل مسائل نمی کند

وزیر امور خارجه با برشمردن تعهدات اجرانشده اروپا در برجام، خطاب به لودریان گفت: مسیری که اروپا در پیش گرفته کمکی به حل مسائل نمی کند.

12 فروردین 1399

واتس اپ، دو میلیارد کاربر دارد؟!

البته در همان متن منتشره در بلاگ واتس اپ اشاره شده است که با پیوستن افراد بیشتری به این نرم افزار، محفوظ نگاه داشتن مکالمات کاربران به امری مهم تر از همیشه مبدل شده است.

10 فروردین 1399

نخست وزیر اسپانیا با رهبر دولت محلی کاتالونیا ملاقات کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ای بی سی نیوز، پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا با کوئیم تورا رهبر دولت محلی منطقه خودمختار کاتالونیا در اقدامی کم سابقه ملاقات و مصاحبه کرد.

6 فروردین 1399

ایران نگاه ویژه ای به اقوام و اقلیت های دینی دارد

معاون امور بین الملل و همکاری های بین المللی قضایی ستاد حقوق بشر در دیدار با رئیس هیئت حقوق بشری چین گفت: ایران نگاه ویژه ای به اقوام و اقلیت های دینی دارد.

5 فروردین 1399

خبرنگاران ارمنستان از اقدامات پیشگیرانه در برابر کرونا اطلاع داد

تهران- خبرنگاران- نخست وزیر ارمنستان روز یکشنبه پس از اعلام وزیر خارجه این کشور در همکاری با جمهوری اسلامی ایران در مقابله با کرونا، از اتخاد تدابیر لازم در کنترل تردد در مرزهای زمینی و هوایی خبر داده است.

4 فروردین 1399

جهانگیری: ایران می تواند نقطه اتصال گرجستان با خاورمیانه باشد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور بعد از ظهر شنبه و در حاشیه اجلاس سیاست بی طرفی ترکمنستان، دردیدار جرجی مارگولا شویلی رییس جمهور گرجستان با اشاره به مشترکات فرهنگی و تاریخی فراوان ایران...

4 فروردین 1399

هشدار وزیر دارایی آلمان درباره افزایش بار اقتصادی بر این کشور در صورت خروج انگلیس

وزارت دارایی آلمان درباره افزایش بار اقتصادی بر کشورش در صورت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا هشدار داد.

3 فروردین 1399

استقرار هنگ موشکی هند در مرز چین

رسانه های هندی از استقرار هنگ موشکی این کشور در مرزهای مشترک با چین خبر دادند.

1 فروردین 1399

کارگروه های فرهنگی و مالی ویژه گردشگری در مجلس تشکیل شده است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در بحث میراث فرهنگی و گردشگری دارای دو کارگروه فرهنگی و اقتصادی است تا به توان بخش عمده ای از منابع اقتصادی کشور را از راه گردشگری تامین کرد.

28 اسفند 1398

ترامپ نمی تواند معامله کند

کارشناسان بر این باورند که دونالد ترامپ با روش و رویکرد سیاست خارجی مقابله نموده و در مقابل اجازه داده تا هم زمان با شکست ابتکار عمل های دیپلماتیک، صداهای جنگ طلب در دولتش تنش های جهانی را تشدید کند.

28 اسفند 1398

مبلغ یارانه در سال 99 به 72 هزار تومان افزایش می یابد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور در سال 99 گفت که مبلغ یارانه در سال آینده به 72 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

25 اسفند 1398

2020؛ سال پرتنش ترامپ در شبه جزیره کره؟

سرانجام یافتن ضرب الاجل معین شده از سوی کره شمالی در انتهای سال 2019 باعث شده که بعضی از کارشناسان انتظار سالی پر از تنش در شبه جزیره کره را داشته باشند.

23 اسفند 1398

مراسم روز جهانی دانشجو در کانادا

هزاران نفر در سراسر کانادا، روز جهانی دانشجو را جشن گرفتند.هزاران دانشجوی بین المللی در شهرهای کانادا به دور هم جمع شدند تا روز جهانی دانشجو روز آدینه در تاریخ 7 جولای را جشن بگیرد. این مراسم توسط موسسه Languages Canada برگزار گردید، موسسه ملی که بیش از 210 دوره...

21 اسفند 1398

حمایت برلین از قطعنامه شورای امنیت به منظور تحکیم آتش بس اوکراین

خبرنگاران: وزیر امور خارجه آلمان نیز از قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل به منظور تحکیم آتش بس در شرق اوکراین که از ابتکارات روسیه بوده و آمریکا و انگلیس با آن مخالفند حمایت کرد.

21 اسفند 1398

هوآوی برای اولین بار در لیست 10 برند با ارزش دنیا نهاده شد

هوآوی از نگاه Brand Finance در لیست ده برند ارزشمند دنیا نهاده شد. این برای اولین بار در تاریخ است که شرکت هوآوی با توجه به آمارهای رو به رشد خود، در این لیست نهاده شده است.

17 اسفند 1398
تعداد: (230)