بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

افزایش کارمزد خدمات بانکی پس از 10 سال

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با اشاره به 10 سال تاخیر در اصلاح کارمزد های خدمات بانکی گفت: بانک مرکزی موظف است هر سال هزینه های ارائه خدمات بانکی را بررسی کرده و در صورت نیاز کارمزد آن ها را افزایش دهد و بر این اساس سعی ما بر این بود که کارمزد ها به نحوی...

14 آذر 1399

روایتی از زنانی متفاوت در آمریکا؛ زنان سفید کوکلس کلان!

یکی از مطالبی که این روز ها در بعضی رسانه های آمریکا مورد توجه قرار گرفته، مطلبی است که امیلی کاتنو در جی استور دیلی درباره زنان نوشته است. زنانی سفیدپوست که شاید در بیشتر کشور ها به عنوان قربانی شناخته شوند، اما این زنان متفاوت هستند. زنانی که در حوالی...

28 آبان 1399

خبرنگاران 33 قنات شهرستان سربیشه بازسازی و بازسازی شد

بیرجند - خبرنگاران - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سربیشه گفت: 33 رشته قنات با اعتبار سه میلیارد و 321 میلیون تومان در این شهرستان بازسازی و بازسازی شد.

15 آبان 1399

آنها هرگز پرواز نکرده اند! (تصاویر)

دنیا علم هر روز با یک خبر جدید همراه است، اخباری در رابطه با حوزه مختلف. از کرونا گرفته تا دوران ماقبل تاریخ.

14 آبان 1399

ثبت جهانی موجب رشد گردشگری در اورامانات خواهد شد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حسام مهدی نماینده ایکوموس که برای ارزیابی ثبت جهانی منظر فرهنگی اورامانات به ایران سفر نموده است، روز سه شنبه اول مهر 99 در سالن فجر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملاقات کرد.

10 آبان 1399

بازسازی ارزان خانه از صفر تا صد با بهترین روش ها

خبرگزاری خبرنگاران- همه ما در محیطی که زندگی میکنیم بعد از گذر زمان طولانی احتیاج به تغییر و تحول در فضای خانه و بازسازی خانه داریم. این تغییرات میتواند شامل بازسازی صفر تا صد و یا بازسازی بخشی از منزل و یا تغییر در دکوراسیون خانه باشد.

9 آبان 1399

بازسازی اضطراری خانه تاریخی عظیمی در ابرکوه

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد، حمید مشتاقیان روز یکشنبه 20مهرماه، اضافه کرد: این خانه تاریخی در شمال غرب بافت تاریخی ابرکوه و در محله بازار قرار گرفته است.

30 مهر 1399

خبرنگاران سوابق افراد نباید در پرداخت تسهیلات کرونا مورد توجه قرار گیرد

گناباد- خبرنگاران- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان خراسان رضوی گفت: تمامی بانک ها موظف به پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان کرونا بدون توجه به سوابق آنان هستند.

18 مهر 1399

بازسازی و طراحی داخلی اداری در ناگویا ژاپن

همانگونه که آگاه هستید امروزه در بازسازی و دکوراسیون داخلی استفاده از روش های نوین و خلاقانه در پروژه های معماری از مهم ترین ارکان طراحی این پروژه ها است . با توجه به شرایط هر پروژه این معماران و تیم طراحی هستند که میتوانند از آن شرایط برای بهتر و ممتاز...

9 مهر 1399

برج و باروی یزد بازسازی می گردد

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد، علی اصغر صمدیانی روز یکشنبه 23 شهریورماه با اعلام این خبر اضافه کرد: یکی از شاخصه های شهر یزد، برج و باروی محله فهادان و کوشک نو است.

25 شهریور 1399

کتابخانه ملی ایران آمادگی آموزش بازسازی نسخ خطی در تانزانیا را دارد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران 18 شهریورماه با مرتضی پیرانی، رایزن فرهنگی ایران در تانزانیا دیدار و مصاحبه کرد.

24 شهریور 1399

بازسازی خانه تاریخی حجازی در شهر مهاباد اردستان

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، مهدی مشهدی امروز 13 شهریور ماه با اعلام این مطلب گفت: بازسازی این خانه تاریخی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 70 میلیون ریال از محل اعتبارات تفاهم نامه ای ملی انجام می گردد.

22 شهریور 1399

خبرنگاران کاکارضا تلفیقی از شکوه تاریخ و طبیعت

خرم آباد- خبرنگاران- منطقه نمونه گردشگری کاکارضا در شهرستان سلسله به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی و قرارگیری بر سر راستا ارتباطی شهرهای غربی، یکی از مناطق منحصر به فرد و پربازدید لرستان محسوب می گردد.

15 مرداد 1399

اتمام بازسازی پل تاریخی آق قلا و شروع عملیات نورپردازی

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از اتمام بازسازی وآغاز نورپردازی پل تاریخی آق قلا و بازسازی ضلع شرقی مرکز محله سرچشمه در گرگان اطلاع داد.

13 تیر 1399

آخرین شرایط بازسازی پل تاریخی دزفول ، طاق های پل نیازمند بازسازی اساسی است

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول با تاکید بر لزوم ادامه بازسازی پل قدیم دزفول، جزئیات ضوابط بازسازی این پل تاریخی را تشریح کرد.

28 خرداد 1399

هشدار مقامات سابق آلمانی درباره خطر فروپاشی اتحادیه اروپا در دوران بحران کرونا

پنج تن از مقامات سابق آلمانی در بیانیه ای خواهان همبستگی بیشتر آلمان با دیگر کشورهای اروپایی برای مقابله با عواقب کرونا شده درباره خطر فروپاشی این اتحادیه در صورت فقدان همبستگی نامحدود هشدار دادند.

12 خرداد 1399

خبرنگاران برنامه بلندمدت شهرداری برای بازپیرایی شهربازی سمنان

سمنان- خبرنگاران- شهردار سمنان گفت: با گذشت دو دهه از افتتاح شهربازی بوستان عظیم سیمرغ و کمرنگ بودن رضایت مردم از آن، شهرداری به همراه شورای اسلامی شهر برنامه بلندمدتی برای بهسازی و بازپیرایی شرایط این شهر بازی تدوین کرد.

10 خرداد 1399

پیشی دریافت بازسازی واحدهای مسکونی بر تعمیر، عدم نظارت بر ساخت و ساز مهندسی

خبرنگاران: نائب رئیس انجمن راه و ساختمان کشور با اشاره به اینکه بر ساخت و سازهای مهندسی نظارت جدی نمی گردد، گفت: متاسفانه اکنون در کشور بازسازی واحدهای مسکونی بر تعمیر پیشی گرفته است.

2 خرداد 1399

جذاب ترین ایده های دکوراسیون داخلی

ایده های دکوراسیون داخلی برای هر فضایی نیازمند اجرای خلاقیت هایی در طراحی داخلی یا بیرونی ساختمان است که این ایده ها بر اساس تجربه فرد ارائه می گردد. البته ممکن است برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه خود حتی تجربه قبلی هم نداشته باشیم. برای این منظور با...

20 اردیبهشت 1399

معرفی تورهای رایگانِ پیاده روی در تفلیس

بهترین تورهای پیاده روی تفلیس | Best Walking Tours in Tbilisiحتما می دانید که در تمام شهرها و مناطق جهانگردی، اتوبوس های ویژه گردشگری به نام هاپ آن هاپ آف (Hop on-Hop off) وجود دارند که جهانگرد ها را به دیدن جاذبه های گردشگری می برند. اما پیشنهاد می کنیم بیخیال این اتوبوس...

14 اردیبهشت 1399
تعداد: (32)