صنایع دستی

گرفتاری گردشگری سلامت ایران به یک دلیل بین المللی، معرفی جهانی گردشگری سلامت ایران با یاری مالزی

رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران به تشریح چالش های گردشگری سلامت ایران در جهان پرداخت و گفت: با همکاری مالزیایی ها درصدد معرفی بهتر و بیشتر خدمات سلامت ایران به جهان هستیم.

12 آذر 1398

مرمت و بازسازی پل چوبی قدیمی کیاشهر در گیلان

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: به منظور رفاه عمومی مسافران و گردشگران، بازسازی و مرمت پل چوبی تالاب بین المللی بوجاق کیاشهر انجام شد.

10 آذر 1398

ظرفیت بالای عمان به عنوان یکی از مقاصد توسعه صادرات صنایع دستی

مدیر اتحادیه صنایع دستی استان فارس با بیان این که سفر عمان مقدمه ای شد تا زمینه ای فراهم گردد که در آینده نزدیک صنایع دستی این استان بتواند در مقیاس بزرگ تر در نمایشگاه های عمان شرکت کند، توضیح داد: از این پس عمان ضمن این که در حوزه گردشگری سلامت یکی از...

30 آبان 1398

بهره برداری از فاز 2 و شروع فاز 3 سامان دهی جلوخان آرامگاه فردوسی

با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ، استاندار خراسان رضوی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد فاز 2 ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی بهره برداری و فاز3 ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی شروع شد.

28 آبان 1398

مرمت اضطراری 3 بنای تاریخی در چهارمحال و بختیاری شروع شد

سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه فصل بارش مرمت اضطراری سه بنای تاریخی در این استان شروع شده است.

24 آبان 1398

راهنمای خرید در کرابی، تایلند

خرید کردن در تایلند، یکی از جذاب ترین بخش های سفر است. کرابی، مثل سایر مناطق تایلند بازارها و مراکز تجاری زیادی دارد.

23 آبان 1398

خاتمه مرمت و استحکام بخشی بستر پل تاریخی کشکان لرستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان، از خاتمه مرحله نخست مرمت و استحکام بخشی پل تاریخی کشکان اطلاع داد.

23 آبان 1398

سرمایه گذاری 7000 میلیاردی در صنعت گردشگری استان سمنان

سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: 25 پروژه حوزه گردشگری استان سمنان با حجم سرمایه گذاری بیش از هفت هزار میلیارد ریال در حال اجراست.

22 آبان 1398

بیانیه اعتراضی موسسه های آموزش گردشگری

انجمن موسسات آموزش گردشگری ایران با انتشار بیانیه ای نسبت به برخوردهای انجام شده با حوزه آموزش گردشگری به ویژه در هفته گردشگری معترض شد.

22 آبان 1398

بازار سمپنگ تایلند ، تفرجگاهی برای عاشقان خرید ارزان در تایلند

خرید و پاساژ گردی یکی از تفریحاتی است که اغلب گردشگران در سفر های خود به آن می اندیشند و حتما زمانی را برای این مطلب در نظر می گیرند. رفتن به بازارهای سنتی کشورهای مختلف شاید تجمل و شیکی گشت زدن در مجتمع های تجاری لوکس و پاساژهایی با برندهای معتبر را نداشته...

18 آبان 1398

اعزام زائران اندونزی به حج از جهت ایران

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میرا ث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سفیر اندونزی گفت: ما آمادگی داریم که حجاج اندونزی از راستا ایران به حج بروند زیرا شهر هایی مثل شیراز ظرفیت خوبی به عنوان یک مقصد میانی برای پذیرایی از حجاج را دارند.

11 آبان 1398

بهترین زمان سفر به جیپور، شهر صورتی هند

در سری جدید معرفی بهترین زمان سفر، این بار به سراغ جیپور می رویم و هر نکته ای که در خصوص بهترین زمان سفر به جیپور احتیاج دارید را در اختیار خوانندگان مجله خبرنگاران قرار دادیم. جیپور به شهر صورتی نیز معروف است. اگر این سوال در ذهن شما پیش بیاید که چرا به...

29 مهر 1398

حفاظت و مراقبت از مواریث تاریخی و فرهنگی ایران یک وظیفه ملی و بشری است

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی و دبیر کمیته حفاظت و مجری آیین نامه حفاظت از میراث فرهنگی کشور گفت: موضوع حفاظت از آثار تاریخی فرهنگی برای نظام جمهوری اسلامی از اهم واجبات است.

22 مهر 1398

ابراز تمایل چینی ها برای باستان شناسی زیر آب در ایران

خبرنگاران : دامن یانگ این پیشنهاد را در دیدار امروز خود با سید محمد بهشتی، رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری بیان کرد.

20 مهر 1398

تجربه هایی روی آب و زیر آب در پاتایا

تجربیاتی متفاوت در سفر به پاتایا بسیاری از این جاذبه ها در سراسر تایلند منحصر به فرد بوده و بعضی از آن ها را نیز در هیچ جای دیگر جهان نمی توان مشاهده کرد. تجربیات این سفر در تمام عمر در خاطر شما باقی مانده و از یادآوری آن لذت خواهید برد. در این محل برای هر...

26 شهریور 1398

استانی شدن نمایشگاه گردشگری، در دوازدهمین نمایشگاه تحقق یافت

معاون گردشگری کشور با بیان این که درصد بالایی از غرفه های دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به استان ها تخصیص یافته است گفت: اگر بخواهیم در حوزه گردشگری حضور فعالی داشته باشیم باید ذینفعان اصلی وارد شوند.

22 شهریور 1398

گردشگری به فراوری ثروت در کشور یاری می نماید

استاندار البرز با بیان این که صنعت گردشگری امروزه در جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: گردشگری می تواند به فراوری ثروت در کشور یاری کند.

21 شهریور 1398

کلیپ معرفی جاذبه های گردشگری ایران به زبان چینی رونمایی شد

در دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، کلیپ معرفی جاذبه های گردشگری به زبان چینی ایران با حضور ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی رونمایی شد.

18 شهریور 1398

قلب گردشگری ایران را معرفی کنید!

درحالی کردستان یکی از جاذبه های بی نظیر ایران به شمار می آید و می توان آن را قلب گردشگری ایران نامید، اما این گنج گردشگری آن طور که باید و شاید به گردشگران داخلی و خارجی معرفی نشده است.

16 شهریور 1398

لغو ویزا برای گردشگران چین با نگاه مساعد رئیس جمهوری تصویب شد، گام موثری برای افزایش ورود گردشگران چینی برداشتیم

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: لغو ویزای ایران برای گردشگران چینی با نگاه مساعد رئیس جمهوری به حوزه گردشگری و اهمیت توسعه این بخش، تصویب شد.

14 شهریور 1398
تعداد: (21)