روانشناسی

سومین دوره آموزش مدیریت قضایی شروع گشت

خبرنگاران : سومین دوره آموزش مدیریت قضایی در امسال با حضور رییس کل دادگستری استان تهران در محل ساختمان معاونت آموزش شروع شد.

16 فروردین 1399

پرسپولیس، الدحیل را در آزادی شکست می دهد

خبرنگاران/خراسان رضوی بازیکن سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، زورش به الدحیل در آزادی می رسد و این تیم را شکست خواهدداد.

7 فروردین 1399

چرا برخی افراد فوبیا دارند؟

ترس، استرس و اضطراب چشمگیری که به دلیل ترس از موضوع یا موقعیت خاصی در افراد بروز می یابد فوبیا یا هراس خاص نام دارد.

18 اسفند 1398

نکاتی مفید برای سفر به دور جهانبرنامه ریزی سفر به دور جهان :

سفر همواره هیجان خاصی دارد به ویژه اگر خارج از کشور یا به دور جهان باشد. البته امکان سفر به دور جهان برای همه مردم فراهم نمی گردد اما تعداد معدودی که فرصت چنین مسافرتی را پیدا می نمایند ضروری است نکاتی درباره این نوع سفر بدانند. با خبرنگاران همراه باشید...

24 بهمن 1398

اصفهانیان: از منزل برای فوتبال تصمیم می گیرد

بیماری مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال و بستری شدن چند روزه او در بیمارستان، در نهایت با زمزمه هایی درباره احتمال استعفای او همراه شده است...

21 بهمن 1398

خانه خوب چه ارتباطی با سلامت جسم و روح دارد؟

خبرنگاران/آذربایجان شرقی امروزه مسکن خوب یکی از مولفه های تاثیرگذار بر سلامت جسم و روح بوده و روانپزشکان، جامعه شناسان و پزشکان نیز تاثیر مسکن خوب بر سلامتی را تایید نموده و شرایط زندگی و خانه را در ابتلا به بیماری های متعدد جسمی و روانی موثر می دانند....

7 بهمن 1398

یواخیم لو: ایتالیایی ها هنرمندان دفاع هستند

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان معتقد است که ایتالیا در کارهای دفاعی تبحر خاصی دارد و بازیکنان آلمان باید از اندک فرصت های خود مقابل آتزوری نهایت استفاده را ببرند.

17 دی 1398

مستند زندگی توران میرهادی در شبکه نمایش خانگی توزیع می گردد

مستند توران خانم کاری از رخشان بنی اعتماد و مجتبی میرتهماسب از یکشنبه 19 آبان وارد شبکه نمایش خانگی می گردد.

10 دی 1398

سفر به بالی اندونزی: بهشتی روی زمین

بعد از کلی گشتن شاید نزدیک به -4 5ماه سفرنامه خوندم و کلی اطلاعات جمع کردم که کجا رو برای سفر اتخاب کنم وافعا سفرنامه ها خیلی کمکم کردند که هزینه ای که میکنم واقعا به صرفه باشه و هیجان و لذت به همراه داشته باشه.

24 آذر 1398

آزمون؛ برگ برنده زنیت در لیگ قهرمانان اروپا

شبکه یورو اسپورت سومین بازی زنیت روسیه در لیگ قهرمانان اروپا را مورد ارزیابی قرار داد.

23 آبان 1398

چرایی پیوستن جوانان اروپایی به داعش، دلایل فردی و غیرفردی

به گزارش خبرنگاران، جی.ام برگر و جسیکا استرن در مطلبی که برای نشریه دیفنس وان به نگارش درآورده اند با تکیه بر عوامل بیرونی و درونی موثر بر رفتار یک تروریست به دلایل پیوستن وی به گروه های تروریستی به ویژه داعش پرداخته اند.

5 آبان 1398

کنوانسیون سنگاپور زمینه خوبی برای پیشبرد نظام حقوقی ایران است

دبیر کل مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران گفت: کنوانسیون سازمان ملل درباره موافقت نامه های حل و فصل بین المللی ناشی از میانجیگری (کنوانسیون سنگاپور) زمینه خوبی است برای اینکه حقوق را یک گام به جلو ببریم و به پیشبرد نظام حقوقی ایران یاری کنیم.

23 مهر 1398

سرمربی تایلند: ایران یک سر و گردن بالاتر از ما بود، نسل بعدی باید تغییر کند!

خبرنگاران: سرمربی تیم ملی تایلند یکی از دلایل اصلی شکست شاگردانش را فشاری که روی تیمش بود، دانست و تاکید نمود که مردان کی روش یک سر و گردن بالاتر از تیم او بودند.

17 مهر 1398

عباس چمنیان: از پیروزی 5 بر صفر خشنود و از حذف ایران ناراحتم، سرمربی ویتنام: در نیمه دوم همه چیز را تغییر دادیم

عباس چمنیان گفت که از فزونی پرگل تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان مقابل ویتنام شادمان و از حذف این تیم از رقابت های قهرمانی آسیا ناراحت.

8 مهر 1398

کهنه سرباز جنگ ویتنام برای نفوذ به خانه سوچی 30 کیلو وزن کم کرد

خبرنگاران: جان یتاو کهنه سرباز اهل میسوری به شدت نگران سوچی بود؛ او با مسافرت به یانگون و شنا کردن عرض دریاچه اینیا خود را به محل حبس سوچی رساند؛ او برای این کار هفتاد پوند وزن کم نموده بود.

28 شهریور 1398

نیکخواه بهرامی: بسکتبال ایران چیزی از اروپایی ها کمتر ندارد

به گزارش خبرنگاران، صمد نیکخواه بهرامی در جریان آخرین جلسه تمرینی تیم ملی بسکتبال به جام جهانی 2019 چین که امروز دوشنبه در تالار بسکتبال آزادی برگزار گردید، گفت: تیم ملی بعد از لیگ یک دوره استراحت کافی گذراند و سپس وارد تمرینات شد. ملی پوشان در چند هفته...

25 شهریور 1398

کانادا انتشار مقالات علمی دانشمندان ایرانی را ممنوع نمود

خبرنگاران : دولت کانادا به مجلات علمی این کشور دستور داد مقالات علمی ای که نویسندگان آنها دانشمندان و محققان ایرانی باشند را منتشر نکنند.

23 مرداد 1398

بهترین تکنیک های تنفسی برای خواب بهتر

در این مطلب قصد داریم تا نگاهی بیندازیم به تکنیک های تنفسی مؤثر در آرام کردن ذهن و جسم و روان تا خوابی راحت برایمان ممکن گردد.

14 خرداد 1398

برآورد هزینه های ساخت مستند پایین است

جواد وطنی معتقد است: اولین جایی که می توان برای ساخت مستند به آن مراجعه کرد و بودجه گرفت، تلویزیون است اما آنقدر برآورد هزینه های ساخت فیلم پایین است که مستندساز نمی تواند با هزینه های بالای فراوری برابری کند، در نتیجه با صرفه جویی در بودجه به کیفیت فیلم...

30 اردیبهشت 1398