اخبار صنعت

مرغ مازاد بر فراوری در سمنان خریداری می گردد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان با اشاره به تصمیماتی مأخوذه در راستای برطرف و کاهش مسائل مرغداران استان، گفت: مرغ مازاد بر احتیاج بازار از تولیدکنندگان خریداری می گردد.

10 تیر 1399

خبرنگاران معاون استانداری فارس: مهمترین اولویت سال 99 استان حفظ اشتغال است

شیراز-خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استانداری فارس، با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال جهش فراوری گفت: یکی از مهمترین اولویت اصلی استان در سال 99 حفظ اشتغال است.

9 تیر 1399

خبرنگاران اقلیم کردستان عراق مذاکرات با بغداد را مثبت بیان کرد

بغداد - خبرنگاران - دولت اقلیم کردستان عراق روز آدینه خاطرنشان کرد که هیات اعزامی به پایتخت پس از مذاکرات مثبت و گفت وگوهای سازنده در بغداد، به اربیل بازگشت.

8 تیر 1399

شروع ثبت نام سومین کارگاه تخصصی خط در گرافیک

روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، از برگزاری سومین کارگاه ملی تخصصی خط در گرافیک با عنوان کاربرد خط با نگاهی بر خطوط مبتنی بر ساختار هندسی در شهر مقدس قم اطلاع داد.

2 تیر 1399

آنالیز تحولات بورس تهران در دو هفته اخیر؛ تازه واردهاخشنود، تحلیلگران سردرگم

خبرنگاران: شاخص کل بورس تهران به بیش از 4 برابر رقم آن عدد در ابتدای سال 98 رسیده است. عرضه های اولیه چند هزار میلیارد تومانی و عرضه های سنگین دولت در سهام شرکت های مختلف نتوانسته تا به امروز سدی در برابر صعود سهام ایجاد کند.

29 خرداد 1399

توسعه اقتصاد مرز در سیستان و بلوچستان رویکردی جدی در جهش فراوری

سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توسعه اقتصاد مرز به عنوان یکی از مهمترین رویکرد های جدی این استان در جهش فراوری در اولویت قرار گرفته است.

28 خرداد 1399

عابدزاده: بعد از خاتمه کرونا شرایط سخت تری داریم، اختیارات ویژه می خواهیم

رئیس سازمان هواپیمایی گفت: با توجه به رکودی که این صنعت در کل جهان تجربه کرد، شرایط سخت خواهد بود تا بتوانیم به شرایط قبل از کرونا برگردیم و احتیاج به اختیاراتی داریم تا در سال جهش فراوری بتوانیم دوباره این صنعت را پویا کنیم.

26 خرداد 1399

کشف اسکلت دختر بچه 5000 ساله در شهرستان بابل

کشف اسکلت باستانیسرپرست تیم کاوش باستان شناسی تپه تاریخی بزرودپی بابل از کشف اسکلت باستانی دختر بچه ای 5000 ساله در تپه های باستانی این منطقه خبر داد و گفت: اسکلت دختری حدودا 13 تا 14 ساله نیز در این منطقه کشف شده است که درفشی در کنارش و گردنبندی از جنس صدف،...

24 خرداد 1399

فراوری صنعتی آنتی اکسیدان های فنولی غیرلکه زا بومی سازی شد

افزودنی های شیمیایی از اجزای اصولی در فرمولاسیون قطعات و کامپاندهای پلیمری هستند. افزودنی های مورد استفاده در صنایع پلیمری و شیمیایی که در زیست بوم فناوری و نوآوری با کوشش محققان بومی سازی شدند و مجال خودنمایی یافتند.

18 خرداد 1399

با یک کلیک در شهر خلاق موسیقی جهان گردش کنید

متاسفانه در کشور ما به ویژه استان کردستان تا پیش از شروع بحران کرونا و شروع روزگار تلخ صنعت گردشگری، به گردشگری مجازی به عنوان امری مهم و تأثیرگذار در جذب گردشگر و پیشرفت صنعت گردشگری هیچ توجهی نشده بود.

15 خرداد 1399

خبرنگاران فرماندار: تبعات بارش ها در فیروزکوه تحت کنترل است

تهران- خبرنگاران- فرماندار فیروزکوه بیان نمود: با توجه به بارش های شدید باران و برف از 19 فروردین، ستاد مدیریت بحران شرایط را تحت کنترل داشته و تا به امروز هیچ خسارتی در سطح شهرستان گزارش نشده است.

13 خرداد 1399

نشانه هایی که در بازار سرمایه باید از آنها ترسید

به گزارش تجارت نیوز، بورس تهران روز گذشته نیز به حرکت در راستا صعودی ادامه داد تا شاخص کل این بازار با ثبت ششمین رشد متوالی در مرز قله جدید 574 هزار واحدی قرار گیرد. رشد پرشتاب شاخص کل سهام در حالی به 6595 واحد محدود شد که همچنان شاهد رقابت شدید میان بورس بازان...

7 خرداد 1399

شروع کشت چغندر قند در استان قزوین

کشت چغندر قند در سطح 3 هزار هکتار از مزارع کشاورزی استان قزوین شروع شد.

3 خرداد 1399

فعالیت 55 هتل آپارتمان در قم با آسانسورهای ناایمن

در جلسه گفت وگوی بخش خصوصی با دولت بر ایمن سازی مراکز اقامتی استان به ویژه در مبحث استانداردسازی آسانسورها تأکید شد.

25 اردیبهشت 1399

مواد غذایی که کلسترول خون را تنظیم می کند، از بادام تا گندم

به گزارش خبرنگاران، مطالعات نشان داده است که برخی مواد خوراکی معین موجب تنظیم درست سطح کلسترول خون می شود. این مواد خوراکی که به عنوان خوراکی های دوستدار کلسترول شناخته می شوند عبارت از موارد زیر هستند:

18 اردیبهشت 1399

سقوط شدید بورس وال استریت برای سومین بار در 6 روز گذشته

ارزش سهام اس اند پی 500 در شروع به کار معاملات امروز 8 درصد افت کرد و سبب شد تا به صورت اتوماتیک مبادلات 3 شاخص اصلی وال استریت برای سومین بار در 6 روز گذشته متوقف شوند.

15 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مراکز تجاری و اصناف کردستان تعطیل شدند

سنندج - خبرنگاران - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: مراکز تجاری، تجمع و اصناف این استان طبق مصوبه این مدیریت از امروز تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

14 اردیبهشت 1399

قدردانی نخست وزیر پاکستان از کوشش های ایران در مقابله با شیوع کرونا

نخست وزیر پاکستان در ملاقات سفیر ایران ضمن ابراز همدردی با مردم ایران در پی شیوع ویروس کرونا، از کوشش های جمهوری اسلامی در مقابله با این ویروس قدردانی کرد.

13 اردیبهشت 1399

صندلی های سوخت مستاصل از یافتن دستکش برای اپراتورها

شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی اعلام نموده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، سوختگیری در صندلی های سوخت را اپراتورها انجام می دهند اما صندلی دارن می گویند این اقلام بهداشتی در بازار یافت نمی گردد و این شرایط احتمال شیوع بیماری را در پی دارد.

7 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تسهیلات رونق فراوری به 2 هزار و 120 واحد صنعتی استان مرکزی پرداخت شد

اراک - خبرنگاران - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بیش از 18 هزار و 800 میلیارد ریال تسهیلات رونق فراوری سال جاری به 2 هزار و 120 واحد صنعتی در نقاط مختلف این استان پرداخت شد که میزان پرداختی ها به تناسب واحدهای فراوریی متغیر است.

7 اردیبهشت 1399
تعداد: (184)