سریال و پخش خانگی

تهرانی ها و آپارتمان نشینی به سبک دهه 70!

غدیری کارشناس مسکن گفت: قوانین وضع شده در مورد فرهنگ آپارتمان نشینی مربوط به 20 سال گذشته است و تا کنون باز نویسی نشده است!

15 اردیبهشت 1399

دانلود قسمت نهم سریال کرگدن

قسمت 9 سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی زاده و نویسندگی علی اصغری و مهرداد کوروش نیا توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود شنبه 14 دی ماه توزیع شد.

6 اسفند 1398

واقعاً چه اتفاقی برای هواپیمای گمشده مالزی رخ داد؟

پنج سال پیش ، پرواز هواپیمایی مالزی در اقیانوس هند با مسئله ای بزرگ روبرو و به عبارتی دقیق تر هواپیمای این پرواز ناپدید شد. مقامات رسمی اطلاعات زیادی در این زمینه نمی دانستند یا مایل نبودند در این زمینه اطلاعات منتشر نمایند.

27 دی 1398

جنازه ستاره پاپ کره ای در خانه اش پیدا شد

گو هارا، خواننده و بازیگر 28 ساله محبوب کره ای روز یکشنبه سوم آذر در خانه اش در سئول پایتخت کره جنوبی مرده پیدا شد.

20 دی 1398

ثروتمندترین بازیگران جهان در سال 2019

خبرنگاران: بعضی از بازیگران معروف جهان بیش از نیم میلیارد دلار ثروت دارند! البته این ثروت، تنها ازطریق بازیگری به دست نیامده، بلکه این بازیگران، سرمایه های خود را در حوزه های دیگری نیز به کار بسته اند و ثروت زیادی گرد آورده اند.

7 دی 1398

هتل کنراد بانکوک (Conrad بانکوک)

هتل 5 ستاره کنراد بانکوک (Conrad بانکوک) در قلب بانکوک، در آل سیزنز پلیسِ (All Seasons Place) شیک، قرار گرفته و به پارک لومپینی (Lumphini)، مراکز تجاری و سفارت خانه های مهم نزدیک است. با کمی پیاده روی به ایست گاه قطار شهری می رسید و فرودگاه بین المللی تایلند هم حدود نیم...

24 مرداد 1398

اختلاف مقامات آمریکایی درباره اثربخشی راهبرد فشار بر ایران

سی ان ان گزارش داد تبلیغات ضد ایرانی برخی از مقام های دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در فضای مجازی سردرگمی و دودستگی دیپلمات های باسابقه این کشور را به همراه داشته است.

28 خرداد 1398

تدوین مجموعه خانواده دکتر ماهان به خاتمه رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سیما فیلم، بهروز خوش رزم تهیه کننده خانواده دکتر ماهان با اعلام خبر انتها تدوین این مجموعه گفت: آهنگسازی و موسیقی خانواده دکتر ماهان توسط فریدون شهبازیان در دست انجام است و اصلاح رنگ و صداگذاری این مجموعه نیز از مراحل فنی...

21 خرداد 1398

انیمیشن گل و زنبور فراوری می گردد، ایده ای برای تعامل با دنیا

امیرمسعود علمداری که کارگردانی انیمیشن گل و زنبور را در دست کارگردانی دارد در مصاحبه با خبرنگاران درباره این تجربه گفت: این اثر با مخاطب جهانی و برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی در مدت زمان 7 دقیقه در چهار اپیزود ساخته می گردد و نگاهی به یک اتفاق...

19 اردیبهشت 1398

اشتباه نابخشودنی فصل نهم مردگان متحرک درباره ریک گرایمز

مدت ها بود که سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) را چندان جدی نمی گرفتیم. کیفیت سریال به شکل محسوسی افت نموده بود و با آمدن فصل 9 که در نگاه منتقدین بهتر از چند فصل بد اخیر است، ممکن بود نیرویی تازه در این مجموعه و هوادارانش ایجاد گردد.

11 اسفند 1397