همایشها و نمایشگاه ها

شرایط برای فروش و صادرات عناب خراسان جنوبی مهیا گردد

رییس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت عناب به عنوان محصول استراتژیک، بر ایجاد شرایط و امکانات مناسب برای صادرات و فروش عناب تأکید کرد.

7 خرداد 1398

هر کس تسلا مدل 3 را هک کند یک تسلا جایزه می گیرد

ایلان ماسک در راستای دریافت باگ های امنیتی خودروهای تسلا مدل 3 وعده داده است که هر هکری بتواند نرم افزار این خودرو را هک کند، صاحب یک خودروی تسلا مدل 3 رایگان خواهد شد.

7 خرداد 1398

تمام آرای حوزه انتخاباتی کابل باطل اعلام شد

به تصمیم کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان، تمام آرای حوزه انتخاباتی کابل در چارچوب انتخابات پارلمانی این کشور باطل اعلام شد.

13 اردیبهشت 1398

دونالد تاسک: اتحادیه اروپا آماده منتفی شدن بریگزیت و ماندن انگلیس است

دونالد تاسک تاکید نمود اتحادیه اروپا آماده سناریویی است که بریگزیت در آن منتفی شده و بریتانیا از خروج از این اتحادیه چشم پوشی کند.

18 فروردین 1398

ایجاد خط اعتباری برای نقل وانتقال آسانتر شرکتهای دانش بنیان، کمترین اثرات نوسانات ارزی بر شرکتها

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید بر اینکه علی رغم آنکه تحریم ها علیه کشور از مدت ها قبل شروع شده، ولی شرکت های دانش بنیان کمترین تاثیرپذیری را از این موضوع داشتند، گفت: ما برای تسهیل فعالیت شرکت های دانش بنیان علاوه بر آنکه اقدام به معرفی شرکای...

29 بهمن 1397

نگرانی از کاهش جمعیت روستاها

معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در چند سال اخیر مبلغ 20هزار میلیارد تومان به دهیاری روستاهای کشور از سال 82 تا 97 پرداخت شد.

27 بهمن 1397

جشنواره گردو، منبت و فرش تویسرکان افتتاح شد

با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جشنواره گردو، منبت و فرش در تویسرکان افتتاح شد.

22 بهمن 1397

ارائه راه چاره جدید درمان زخم پای دیابتی، افزایش 40 درصدی مقالات ارسالی به کنگره زخم و ترمیم بافت

محققان پژوهشکده زخم دانشگاه علوم پزشکی تهران در سومین کنگره بین المللی و پنجمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت که از چهارم تا ششم مهر ماه جاری به همت واحد جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار می گردد، راه حل جدیدی را برای درمان زخم پای دیابتی ارائه خواهند...

29 دی 1397

فوتبال دنیا، اوزه بیو دی فرانچسکو: رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو هم تیم قدرتمندی است

فوتبال دنیا - اوزه بیو دی فرانچسکو تأکید کرد رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو هم تیم قدرتمندی است.

18 دی 1397

رونمایی از جدیدترین ورژن نرم افزار Standard Bpms توسط آی کن

مدیر فروش شرکت آی کن ضمن ارائه سابقه کوتاهی از تاسیس این شرکت گفت: آی کن یک شرکت دانشجویی مهندسی بود که در سال 79 آغاز به کار کرد. در آن سال ها مبحث مدیریت اسناد مطرح بود و سازمان مدیریت به دنبال ابزاری تحقق این هدف بود. اگرچه اتوماسیون های اداری تا حدودی...

26 آذر 1397

بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی مشهد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از پانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته و نهمین نمایشگاه صنایع دستی مشهد بازدید کرد.

3 آذر 1397

سرانجام شهریور آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره نظاره

به گزارش خبرنگاران، طی جلسه مورخ 29 مرداد ماه دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری نظاره مهلت ارسال آثار را تا شنبه 31 شهریور ماه 97 تمدید کرد و این تاریخ آخرین فرصت برای ارسال آثار در بخش اصلی جشنواره است. بر اساس فراخوان منتشر گردیده توسط دبیرخانه جشنواره فرهنگی...

12 مهر 1397

ظرفیت های روستایی گلستان نیازمند حمایت بیشتر رسانه است

محمد رضا ترابی در بازدید و از نمایشگاه مطبوعات استان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: روستاها از پتانسیل های زیادی در بخش های مختلف تولید، گردشگری و اشتغال برخوردارند که نیازمند اطلاع رسانی است و این مهم فقط با نقش پر رنگ رسانه ها در شناسایی ظرفیت های...

24 مرداد 1397

شایعه همراهی واشنگتن با ریاض برای تنبیه اوتاوا قوت گرفت

به گزارش خبرگزاری مهر، آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ روابط چندان خوبی را با کانادا تجربه نمی کند و اوج تنش میان رهبران دو کشور در اجلاس سران جی هفت که در کانادا برگزار شد به خوبی نمایان شد.

21 مرداد 1397