وضعیت معیشتی پرسنل بهزیستی مطلوب نیست

به گزارش تور ایتالیا ارزان، نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به رصد و گزارشات واصله متأسفانه وضعیت معیشتی پرسنل بهزیستی از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست .

وضعیت معیشتی پرسنل بهزیستی مطلوب نیست

محمد کاظمی در گفت وگو با تور ایتالیا ارزان، با بیان اینکه ضمن آنالیز روند اجرای طرح های شهرستان و اقدامات صورت گرفته با مدیران کل ادارات استان همدان دیدار و مصاحبه کردیم، با تأکید بر توجه ویژه به پروژه های عمران شهری و روستایی، بیان نمود: طی نشستی با استاندار همدان، بر لزوم هماهنگی بیشتر میان بخشی برای تسریع در اتمام پروژه های جاری ملایر تأکید شد.

وی سرعت دریافت طرح هایی مانند بهسازی روستایی در ملایر را نتیجه تعامل سازنده با دولت بیان نمود و از استمرار کوشش ها و پیگیری های لازم برای جلب اعتبارات ویژه برای تکمیل سایر پروژه های شهرستان ملایر اطلاع داد.

کاظمی خواهان هم افزایی مضاعف دستگاه ها و نهادهای خدمتگزار شهرستان شد و هماهنگی و همدلی کنونی در بین مدیران شهرستان را شایسته تقدیر دانست و تقویت این ارتباطات را احتیاجمند کوشش مضاعف دستگاه هایی مانند استانداری توصیف کرد.

نماینده مردم ملایر در خانه ملت ایجاد بستر گسترده تر برای فعالیت دهیاران و بخشداران شهرستان را زمینه ساز توسعه و بالندگی بیشتر ملایر دانست و اضافه کرد: تأمین اجتماعی، پیشانی خدمت رسانی به جامعه است.

وی با بیان اینکه نشستی با مدیرکل جدید تأمین اجتماعی استان داشتیم، اظهار کرد: مخاطبان و مراجعان این سازمان آحاد جامعه هستند که رضایتمندی آنان به معنای تقویت بستر مشارکت های اجتماعی و ارتقاء سطح رفاه و معیشت کنونی است.

کاظمی با اشاره به جلسات مستمر و موثر خود با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور برای افزایش کمی و کیفی زیرساخت های بهداشتی و درمانی ملایر، برطرف مسائل بازنشستگان را از جمله اقدامات صورت گرفته و برنامه های جاری و آینده با هدف خدمت مضاعف به اهالی شهرستان ملایر بیان نمود.

وی با اشاره به اینکه افزایش اعتبارات سازمان بهزیستی در واقع سرمایه گذاری در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی است، گفت: همچنین در نشست با مدیرکل و معاونان سازمان بهزیستی استان همدان ضمن استماع گزارش اقدامات صورت گرفته توسط این نهاد حمایتی در شهرستان ملایر بر ضرورت افزایش بودجه این حوزه تأکید کردیم.

کاظمی با قدردانی از حسن نظر الوندی، مدیرکل بهزیستی استان به اقشار تحت حمایت این نهاد در ملایر اقدامات صورت گرفته را شایان توجه بیان نمود و خواهان افزایش آن با توجه به مسائل کنونی شد.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس گفت: با توجه به رشد روند آسیب های اجتماعی خدمات ارزنده ای که ارائه شده شاید به گونه ای که باید باشد مشهود نیست اما بدون شک این خدمات مستمرثمر واقع شده است چرا که به عینه می توان شاهد اثرات این خدمات در جامعه باشیم.

کاظمی اعلام نمود: رشد آمار زندانیان و افراد خدمت گیرنده در نهادهای حمایتی بیانگر مسائل در سطح جامعه است و همین امر به سرریز مسائل به همین نهادها اضافه می نماید.

وی بیان نمود: با توجه به رصد و گزارشات واصله متأسفانه وضعیت معیشتی پرسنل بهزیستی از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست و بحث کارکنان بهزیستی باید مورد توجه واقع گردد چرا که بهبود وضعیت معیشتی پرسنل می تواند به بهبود عملکرد آنها در خدمت رسانی ارباب رجوع یاری نمایند.

نماینده مردم ملایر در مجلس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از عملیات آسفالت ریزی مناطق مختلف روستایی شهرستان، اضافه کرد: با وجود محدودیت ها، اجرای پروژه های عمرانی شهرستان قابل توجه است.

کاظمی به بازدیدهای جداگانه صورت گرفته از عملیات آسفالت ریزی و بهسازی معابر روستاهای جوزان و زمان آباد و شهر ازندریان اشاره نمود و اضافه کرد: قیر مورد احتیاج برای اجرای این پروژه ها تأمین می گردد.

وی از استمرار پیگیری های لازم برای جلب حمایت های مضاعف و ویژه دولتی با هدف تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی و افزایش سطح خدمت رسانی به ساکنان مناطق مختلف شهرستان اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 103

به "وضعیت معیشتی پرسنل بهزیستی مطلوب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت معیشتی پرسنل بهزیستی مطلوب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید