اخبار اقتصادی

انگلیس مجبور به تمدید بسته حمایت مالی کرونا شد

ایرنا نوشت: هم زمان با نوسانات آمار شیوع کرونا (کووید-19) در انگلیس وزیر دارایی این کشور برای جبران خسارت های مالی برآمده از این بحران، بسته حمایت مالی ویژه دولت را چهار ماه دیگر تمدید کرد.

20 تیر 1399

کاهش محدودیت سفرهای داخلی اروپا

محدودیت سفرهای داخلی اروپا برطرف می گرددبا باز شدن مجدد مراکز خرید، مدارس و از سرگیری تجارت در اروپا، مردم این قاره شاهد کاهش اقدامات در جهت پیشگیری از ویروس کرونا هستند. به دنبال برطرف این محدودیت ها کشورهای اروپایی در نظر دارند به تدریج قوانین مربوط...

18 تیر 1399

چامسکی ترامپ را مسئول قتل آمریکایی ها خواند

ایسنا نوشت: نوام چامسکی اظهار کرد، دونالد ترامپ با استفاده از همه گیری کرونا در راستای منافع انتخاباتی و پر کردن جیب تجارتهای عظیم، مسئول مرگ هزاران آمریکایی است.

18 تیر 1399

جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد به ریاست ولایتی برگزار گردید

نخستین جلسه حضوری اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید به ریاست ولایتی برگزار گردید.

17 تیر 1399

سفارت ایران در اوکراین: ایرانیان مقیم مراقب کلاهبرداران باشند

سفارت ایران در کی یف در اطلاعیه ای از هموطنان مقیم اوکراین خواست مراقب کلاهبرداران بوده و در هرگونه تعامل مالی با اتباع ایرانی یا غیرایرانی هوشیاری لازم را داشته باشند.

15 تیر 1399

اوبر 3700 کارمندش را اخراج می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، اوبر به دلیل پیامدهای مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا 3700 نفر از کارمندانش را اخراج می نماید.

14 تیر 1399

کشف شگفت انگیز شهری در زیر رود نیل

نویسندگان باستانی مانند هرودوت تاریخدان یونانی از قرن پنجم پیش از میلاد در مورد هرقلیون ، شهر معبد بزرگی که به افتخار آمون، خدای خورشید و هوا احداث شده بود، نوشته اند. آمون یکی از مهم ترین خدایان در از 1570 تا 1069 قبل از میلاد بوده است. این شهر در سال 2001 توسط...

14 تیر 1399

آنالیز تاثیر بحران کرونا بر دارایی های 5 ثروتمند عظیم دنیا

خبرنگاران؛ شیوع ویروس کرونا در دنیا، اقتصادهای عظیم ارپایی و آمریکایی را دچار یک شوک عظیم کرد، شاخص های مالی بدترین رکوردهای خود را برجای گذاشتند و خیل کثیری از افزاد بیکار شدند. اما اوضاع برای همه به یک شکل نیست.

11 تیر 1399

خبرنگاران معاون استانداری فارس: مهمترین اولویت سال 99 استان حفظ اشتغال است

شیراز-خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استانداری فارس، با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال جهش فراوری گفت: یکی از مهمترین اولویت اصلی استان در سال 99 حفظ اشتغال است.

9 تیر 1399

موضع گیری بورل نسبت به تحریم تسلیحاتی ایران

ایرنا نوشت: مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید؛ با وجود خروج آمریکا از برجام، این کشور در کسوت عضو سازمان ملل متحد می تواند خواستار تحریم تسلیحاتی علیه ایران شود.

9 تیر 1399

خبرنگاران اقلیم کردستان عراق مذاکرات با بغداد را مثبت بیان کرد

بغداد - خبرنگاران - دولت اقلیم کردستان عراق روز آدینه خاطرنشان کرد که هیات اعزامی به پایتخت پس از مذاکرات مثبت و گفت وگوهای سازنده در بغداد، به اربیل بازگشت.

8 تیر 1399

ترخیص بار ناشران خارجی در انتظار تصمیم برای برگزاری یا لغو نمایشگاه کتاب

مدیر کمیته ناشران خارجی نمایشگاه کتاب تهران گفت: برای ترخیص بارهای نشانه خارجی در انتظار تصمیم شورای سیاست گذاری نمایشگاه کتاب تهران به جهت لغو یا برگزاری این دوره هستیم.

4 تیر 1399

خبرنگاران 95 درصد از دانش آموزان متوسطه مازندران از تحصیل مجازی برخوردار هستند

ساری - خبرنگاران - معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: بیش از 95 درصد دانش آموزان پایه متوسطه اول و دوم استان در حال حاضر از آموزش مجازی برخوردار هستند.

3 تیر 1399

اقتصاد دنیا در 24 ساعت گذشته، خودرو شگفت انگیز مرسدس بنز چیست؟

به گزارش خبرنگاران، مهمترین عناوین اقتصادی دنیا در 24 ساعت گذشته به شرح ذیل است:

1 تیر 1399

نماینده عراقی: برخی احزاب به دنبال بهانه تراشی علیه الحشدالشعبی هستند

یک نماینده مجلس عراق از فراکسیون الفتح درباره تلاش برخی احزاب برای هدف قرار دادن سازمان الحشدالشعبی در الأنبار و بهانه تراشی این احزاب هشدار داد.

31 خرداد 1399

چطور می توان حکم تخلیه منزل را گرفت؟

بسیاری از مردم توان خرید آپارتمان را ندارند. به همین علت با پرداخت مبلغی به عنوان تضمین و پیش پرداخت در خانه اشخاص دیگری به صورت موقتی، که طبق قراردادهای دو طرفه و معمولاً یک ساله بسته می گردد، ساکن می شوند. در ادبیات قانونی به شخصی که خانه اش را اجاره...

30 خرداد 1399

بازدهی 34 درصدی بورس در فروردین 99 ، ارزش کل معاملات ماهانه از مرز 100 هزار میلیارد تومان عبور کرد

به گزارش تجارت نیوز، بورس تهران از ابتدای سال 99 تا به امروز عملکرد فوق العاده ای داشته و بهترین عملکرد ماهانه خود را به ثبت رسانده است. در این گزارش به آنالیز عملکرد بورس در فروردین 99 می پردازیم.

29 خرداد 1399

آنالیز تحولات بورس تهران در دو هفته اخیر؛ تازه واردهاخشنود، تحلیلگران سردرگم

خبرنگاران: شاخص کل بورس تهران به بیش از 4 برابر رقم آن عدد در ابتدای سال 98 رسیده است. عرضه های اولیه چند هزار میلیارد تومانی و عرضه های سنگین دولت در سهام شرکت های مختلف نتوانسته تا به امروز سدی در برابر صعود سهام ایجاد کند.

29 خرداد 1399

توسعه اقتصاد مرز در سیستان و بلوچستان رویکردی جدی در جهش فراوری

سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توسعه اقتصاد مرز به عنوان یکی از مهمترین رویکرد های جدی این استان در جهش فراوری در اولویت قرار گرفته است.

28 خرداد 1399

معرفی بهترین هتل های 4 ستاره آگرا در هند

بهترین هتل های 4 ستاره آگرایکی از زیباترین و بهترین شهرهای مثلث طلایی هند آگرا در راجستان است. این شهر به دلیل دارا بودن جاذبه هایی با معروفیت جهانی همانند تاج محل هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. تعداد گردشگران هند در عید نوروز نیز بیشتر...

28 خرداد 1399
تعداد: (331)