مهلت ثبت نام یاری هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف تمدید شد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، بر اساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف مهلت ثبت نام یاری هزینه تحصیلی برای نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 تا 21 دی ماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام یاری هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف تمدید شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه شریف به دانشجویان متقاضی یاری هزینه تحصیلی پرداخت می نماید. بر این اساس دانشجویان متقاضی می توانند برای نیم سال اول سال تحصیلی جاری تا سرانجام روز سه شنبه 21 دی ماه نسبت به تکمیل فرم درخواست الکترونیکی اقدام کرده و کلیه مدارک و مستندات مربوطه را به صورت الکترونیکی به وسیله آدرس stu.sharif.ir ارسال کنند.

دانشگاه صنعتی شریف در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی و به منظور اعتلای فعالیت های علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری در جمهوری اسلامی ایران، طرح حمایت از دانشجویان متقاضی در راستای فراهم نمودن شرایط مناسب تر برای آن ها با حمایت خیرین بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف اجرا می شود.

با توجه به اینکه برخی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف علیرغم داشتن ظرفیت علمی خوب، به علت مسائل مالی احتیاج به حمایت دارند، لذا با یاری خیرین و همیاران دانشگاه، این طرح با هدف حمایت از دانشجویان متقاضی، طراحی و اجرا می شود.

در قالب این طرح مبلغ 2 میلیون ریال به صورت ماهیانه به متقاضیان واجد شرایط به مدت 5 ماه در هر نیمسال تحصیلی پرداخت می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2151

به "مهلت ثبت نام یاری هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام یاری هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید