قیمت خانه در انگلیس رکورد زد، احتمال افزایش بیشتر قیمت پس از سرانجام کرونا

به گزارش تور ایتالیا ارزان، آمارها نشان می دهد قیمت خانه در انگلیس سالانه 10.9 درصد جهش داشته است که بیشترین رقم در نزدیک به 7 سال گذشته به شمار می رود و همچنین انتظار می رود با پایان یافتن همه گیری کرونا و جستجوی افراد برای خانه های جدید، قیمت ها بیشتر افزایش یابد.

قیمت خانه در انگلیس رکورد زد، احتمال افزایش بیشتر قیمت پس از سرانجام کرونا

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، قیمت خانه در انگلیس سالانه 10.9 درصد جهش داشته است که بیشترین رقم در نزدیک به 7 سال گذشته به شمار می رود و همچنین انتظار می رود با سرانجام یافتن همه گیری کرونا و جستجوی افراد برای خانه های جدید، قیمت ها بیشتر افزایش یابد.

موسسه نشنال واید با استناد به نظرسنجی اجرا شده در ماه آوریل گفت تقریبا از 10 مالک خانه 7 نفر گفتند حتی با وجود تمدید مشوق های مالیاتی ریشی سوناک، وزیر دارایی انگلیس، به تغییر مسکن خود اقدام می کنند.

رابرت گاردنر، اقتصاددان ارشد نشنال واید گفت: تغییر اولویت های مربوط به مسکن، با توجه به این صورت می گیرد که مردم در حال برآورد مجدد نیازهایشان به دنبال شیوع کرونا هستند.

بر اساس آمار این موسسه، ارقام منتشر شده، آخرین آمار برای نشان دادن مقیاس افزایش قیمت مسکن است که رکورد جدیدی ثبت کرد.

رئیس بانک مرکزی انگلیس در مصاحبه ای گفت: این خطر وجود دارد که تقاضا از عرضه پیشی بگیرد و به افزایش کلی فشار تورمی منجر شود.

آمارها نشان می دهد قیمت مسکن در انگلیس نسبت به دو ماه گذشته یعنی آوریل 1.8 درصد بالاتر رفته است.

برخی آمارها نشان می دهد قیمت مسکن در انگلیس در ماه مارس (سه ماه پیش) بیش از 10 درصد جهش داشته که بیشترین افزایش سالانه در نزدیک به 14 سال گذشته به شمار می رود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1878

به "قیمت خانه در انگلیس رکورد زد، احتمال افزایش بیشتر قیمت پس از سرانجام کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت خانه در انگلیس رکورد زد، احتمال افزایش بیشتر قیمت پس از سرانجام کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید