اقدام وحشتناک پدر عصبانی پس از درگیری با زنش!

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خشم ناگهانی و از دست دادن کنترل، بزرگترین تراژدی زندگی یک مرد هندی را رقم زد.

اقدام وحشتناک پدر عصبانی پس از درگیری با زنش!

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، در حادثه ای هولناک یک مرد هندوستانی با از دست دادن کنترل خود، مرگ دردناک دختر خردسالش را رقم زد. این مرد که هویتش ویوِک یوکه و 28 ساله اعلام شده پس از مشاجره با زنش با بلندکردن دختر 20 ماهه اش سر این کودک را به درب خانه کوبید.

درگیری لفظی این مرد که هویتش مشخص نشده با زنش بر سر 5 روپیه آغاز شد. مادر کودک از پدر بچه خواسته بود تا برای ساکت کردن فرزندش که به خاطر بیسکوئیت گریه می کرد به او پول بدهد. این اتفاق در تاریخ 2 فوریه و در روستای لونارا واقع در 900 کیلومتری بمبئی رخ داد.

وارشا یوکه، مادر این کودک در شرح ماجرا به پلیس گفت: همسرم بعدازظهر از سرکار به خانه آمده بود. دخترم وایشناوی به خاطر بیسکوئیت گریه می کرد. من از همسرم خواستم تا برای خرید بیسکوئیت 5 روپیه به من پول بدهد. او ناگهان از جایش بلند شد و دخترم را از روی زمین برداشت و سرش را به درب کوبید. من تلاش کردم مانع این اقدام او شوم، اما همسرم به من نیز آسیب رساند و اهانت کرد.

بنا به گزارش پلیس محلی هند، این زن دختر خود را به نزدیکترین بیمارستان منتقل کرد، اما پزشکان مرگ وی را اعلام کردند.

گفتنی است؛ پدر کودک که با اتهام قتل روبه رو است در بازداشتگاه پلیس به سر می برد و تحقیقات پلیس هند در مورد این حادثه ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1672

به "اقدام وحشتناک پدر عصبانی پس از درگیری با زنش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام وحشتناک پدر عصبانی پس از درگیری با زنش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید