از عرضه اولیه ستاره خلیج فارس چه خبر؟ ، انتظار سهامداران برای بزرگترین عرضه اولیه سال

به گزارش تور ایتالیا ارزان، به گزارش خبرنگاران،عرضه اولیه پالایشگاه ستاره خلیج فارس احتمالا بزرگترین عرضه اولیه بازار سهام در سال جاری باشد. این عرضه اولیه قرار است زمستان سال جاری انجام گردد.

از عرضه اولیه ستاره خلیج فارس چه خبر؟ ، انتظار سهامداران برای بزرگترین عرضه اولیه سال

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

آخرین بار یک ماه پیش در مجمع سالانه شستا خبری هم درباره زمان عرضه اولیه ستاره خلیج فارس اعلام شد. طبق اعلام در این مجمع ستاره خلیج فارس طی سه تا چهار ماه آینده عرضه اولیه خواهد شد. هم اکنون یک ماه از آن موقع می گذرد و به نظر می رسد کم کم سهامداران باید منتظر این عرضه اولیه باشند.

دو هفته قبل تر از آن نیز وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه هیات دولت ضمن ابراز حمایت دولت از بازار سهام اعلام نموده بود، پالایشگاه ستاره خلیج فارس به زودی به بورس می آید.

پیش از او، محمدعلی دادور، مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در مورد فرایند پفراینده این پالایشگاه برای ورود به بازار سرمایه گفته بود: زمان ورود به بازار سهام در گرو همکاری مسئولان و سازمان بورس است و در خوشببینانه ترین حالت تا حدود یک ماه و نیم آینده خواهد بود.

هرچند از آن وعده مدتی است عبور کردیم اما به نظر می رسد هنوز هم این عرضه اولیه در دستور کار سال جاری بازار سهام واقع شده است.

از دیگر جزییات عرضه اولیه ستاره خلیج فارس این است که هرچند درباره رقم دقیق این عرضه اولیه سنگین تا به امروز نرخی اعلام نشده اما پیش بینی می گردد بزرگترین عرضه اولیه سال جاری باشد. این عنوان تا الان در اختیار عرضه اولیه شستا قرار داشت که در آن به هر متقاضی بیش از سه میلیون و 100 هزار تومان رسیده بود. بنابراین به نظر می رسد متقاضیان برای خرید سهام ستاره خلیج فارس می توانند رقم حداقلی سه میلیون و 100 هزار تومان را از هم اکنون هدف گذاری نمایند. در آخرین حدس ها تا سقف پنج میلیون تومان نیز شنیده شده است.

آخرین اخبار مربوط به عرضه اولیه را در صفحه عرضه اولیه خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1513

به "از عرضه اولیه ستاره خلیج فارس چه خبر؟ ، انتظار سهامداران برای بزرگترین عرضه اولیه سال" امتیاز دهید

2 کاربر به "از عرضه اولیه ستاره خلیج فارس چه خبر؟ ، انتظار سهامداران برای بزرگترین عرضه اولیه سال" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از عرضه اولیه ستاره خلیج فارس چه خبر؟ ، انتظار سهامداران برای بزرگترین عرضه اولیه سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید