15 طراحی لباس برتر ابرقهرمانان هالیوود

به گزارش تور ایتالیا ارزان، فیلم های ابرقهرمانی بسیار محبوبند و بسیاری از آن ها بیش از یک میلیارد دلار عایدی داشته اند. اما ابرقهرمانان این فیلم ها را نمی توان بدون لباس های نمادینی که به تن دارند، تصور کرد.

15 طراحی لباس برتر ابرقهرمانان هالیوود

به گزارش روزیاتو، در واقع، نمایش لباس مخصوص این ابرقهرمانان، اغلب یک لحظه مهم در فیلم است. در اینجا 15 لباس این ابرقهرمانان ماندگار را با هم مرور می کنیم.

15. دردویل

مت مورداک در کودکی بینایی خود را از دست داد، اما ترکیب رنگی لباس دردویل زیبایی خاصی به آن داده است، شاخ های ظریف شیطانی روی کلاه او از ظرافت طراحی این لباس است.

14. ددپول

رنگ لباس و پوشیده بودن دماغ و دهان، این لباس را بیشتر شبیه به لباس کتاب های مصور نموده است؛ لباسی که سفیدی چشم های او را تشدید می نماید.

13. تینا در جاودانگان

در این فیلم، با اینکه که هر شخصیتی، فردیت و هویت خاص خود را داشت، لباس هایشان آن ها را متحد می کرد. لباس تینا با رنگی سرد، ادای احترامی به الهه یونانی آتنا است.

12. کاپیتان آمریکا

لباس کاپیتان آمریکا اگرچه مجذوب کننده است، اما استفاده از نماد ها علت اصلی قرار گرفتن آن در این فهرست است. البته سپر ویبرانیومی او نیز قابل توجه است.

11. دکتر استرنج

شنل یک عنصر اصلی در کمد لباس یک ابرقهرمان است، اما برای دکتر استرنج، این شنل ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و به همین علت است که او در این فهرست قرار گرفته است.

10. والکیری

در مصاحبه ای، طراح لباس زره والکیری گفت که آن ها این لباس را به صورت دیجیتالی چاپ کردند تا قابلیت ان را د=داشته باشد به فردی که آن را پوشیده است بچسبد.

9. سوپرمن

هر نسخه ای از سوپرمن را ببینیم، اساس این لباس، یعنی S بزرگ روی سینه، رنگ های آبی و قرمز و شنل قرمز مواج آن همواره یکسان است.

8. جادوگر اسکارلت

در طول فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، واندا یک سیر واقعی داشته است. لباس های او همراه با او تکامل یافته اند، و زمانی که او در نهایت جادوگر اسکارلت شد، لباس او نیز ارتقا یافت.

7. مرد آهنی

لباس مرد آهنی، لباسی است که کل دنیای سینمایی مارول را شروع کرد. اصلاً راحت به نظر نمی رسد، اما مطمئناً جالب است.

6. آکوامن

فلس های طلایی و سبز لباس آکوامن، باعث شد این ترکیب رنگ نو به علاقه مندی های هواداران ابرقهرمان ها اضافه گردد.

5. ثور

این ظاهر ثور واقعا دوست داشتنی است. زرهی به سبک وایکینگ ها و رنگ نامتقارن آن، به شدت این لباس را منحصر به فرد نموده است.

4. بلک پنتر

روث کارتر طراح این لباس گفته است: من احساس کردم که آن مثلث هندسه مقدس آفریقا باعث می گردد لباس او در نما های واید بر شخصیت ابرقهرمانی او تاکید داشته باشد، اما در نمای نزدیک، این الگوی زیبا را می بینید که با بسیاری از هنر های آفریقا سازگار است و او را به یک پادشاه آفریقایی تبدیل می نماید.

3. بتمن

لباس بتمن راه طولانی ای را پیموده است، که به وضوح در نسخه بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت تکامل آن قابل مشاهده است.

2. مرد عنکبوتی

لباس مرد عنکبوتی برای اینکه شبیه عنکبوت به نظر برسد، لوازم جانبی دارد، پا های فلزی لباس بخش ارتقا یافته این لباس است که آن را منحصر به نموده است.

1. زن شگفت انگیز

این لباس زن شگفت انگیز با لباس اصلی او کاملاً فرق دارد. رنگ طلایی یک سره و بال های جمع شونده، این لباس را شایسته قرار گرفتن در رتبه اول نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1401 بروزرسانی: 18 بهمن 1401 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2396

به "15 طراحی لباس برتر ابرقهرمانان هالیوود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 طراحی لباس برتر ابرقهرمانان هالیوود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید