چینی: به دنبال مالک پیشین ملوان و شریکش هستم، می خواستند تیم شهر انزلی را نابود نمایند

مربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مدعی شد که مالک پیشین این باشگاه، قصد نابودی ملوان را داشت.

چینی: به دنبال مالک پیشین ملوان و شریکش هستم، می خواستند تیم شهر انزلی را نابود نمایند

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

علی چینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره حضورش در باشگاه ملوان بندر انزلی و مطالباتش از محسن میرآبی، مالک پیشین این باشگاه گفت: آنها یک میلیون و 105 هزار تومان بابت هزینه تأیید پزشکی بازیکنان از من گرفتند و من به دنبال آنها هستم تا پولم را بگیرم. بالأخره یک روز آنها را پیدا می کنم و حقم را می گیرم.

به بازیکنان چک سرقتی دادند

وی با اشاره به پیشنهاد راهنمایی ملوان توضیح داد: پس از برکناری لطیفی، سه بار به من پیشنهاد سرمربیگری دادند که نپذیرفتم. میرآبی به من گفت به خاطر اینکه بچه محل هستیم سرمربی تیم شو، اما گفتم دور زدن رفیق خط قرمز من است. پس از اینکه تیرشان به سنگ خورد، سمت سرمربیگری را به منهاجی پیشنهاد کردند و او این مسئولیت را پذیرفت. به بازیکنان هم چک سرقتی دادند. صحبت هایی مبنی بر شرط بندی مطرح بود که با هیاهوی من و لطیفی، مسئولان به خود آمدند و ملوان را از میرآبی گرفتند.

میرآبی کمر به نابودی ملوان بسته بود

مربی پیشین ملوان بندر انزلی با انتقاد شدید از مالک پیشین این باشگاه اعلام کرد: او کمر به نابودی ملوان و بازی با احساسات مردم فهیم انزلی بسته بود. فکر می کردند می توانستند ملوان را به سرنوشت پاس و راه آهن دچار نمایند، اما مسئولان دست این افراد را خواندند و آنها را برکنار کردند. الان هم به دنبال میرآبی و شریکش مبین درخشانی هستم تا حقم را بگیرم. حد بعضی یک میلیارد تومان است و با این مبلغ شرافت خود را می فروشند، بعضی هم با یک میلیون و 105 هزار تومان.

امثال میرآبی برای فوتبال سم بودند که خدا را شکر طرد شدند

چینی در پاسخ به این پرسش که چرا مطالباتش را از میرآبی پیگیری نمی نماید، گفت: وقتی با او تماس می گیرم، پاسخم را نمی دهد. پدرم می گفت یک نخ سیگار، بوی ادکلنی شش میلیون تومانی را خراب می نماید. امثال میرآبی برای فوتبال سم بودند که خدا را شکر اهالی فوتبال از اتفاقات ملوان خبردار شدند و آنها را طرد کردند. می گویند که او پیش تر فوتبال بازی می نموده، اما در فوتبال هم عددی نبوده است.

مالک باشگاه به سرمربی خط می داد که چه بازیکنی را وارد بازی کند

وی با اشاره به مسائل اقتصادی باشگاه ملوان بیان کرد: وقتی کسی به عنوان سرمایه گذار وارد باشگاهی می گردد، باید پول داشته باشد که میرآبی نداشت. او چند بازیکن را وارد تیم کرد که قاطعانه آنها را رد کردیم. بازیکنان باکیفیت لیگ یکی را جذب کردیم که بسیاری از آنها به خاطر بدقولی میرآبی از تیم جدا شدند، اما منهاجی زیر بار اقدامات آقایان رفت. مالک باشگاه در بازی با فجر سپاسی به سرمربی تیم خط می داد که چه کسی را وارد بازی کند.

ما را به یک پلاژ مسافرتی بردند

مربی پیشین ملوان بندر انزلی با بیان اینکه غیبت او و لطیفی در ملوان و افشاگری های این دو نفر به باشگاه یاری کرد، اعلام کرد: همین پاکی ما باعث شده که الان مستأجر باشیم و اگر قرار بود ناپاک باشیم، بهترین جای تهران خانه داشتیم. وقتی در تهران با ما قرارداد بستند، گفتند که در انزلی خانه دارند، اما زمانی که وارد این شهر شدیم، ما را به یک پلاژ مسافرتی که مسافرانی از همه جای ایران در آن ساکن بودند، منتقل کردند.

ملوان بیش از افراد به پول احتیاج دارد

وی گفت: خودشان می دانند چه بازیکنانی در حد تیم نیستند. ما زینال خیری را جذب کردیم که برای 25 میلیون تومان به سپیدرود رفت! بازیکنانی مانند سهیل رحمانی و مسعود حق جو را هم جذب کردیم که پولی نگرفتند و رفتند. ملوان، عشق و زندگی مردم انزلی است و امیدوارم به روزهای اوج خود بازگردد. امیدوارم سرمایه گذاری حقیقی برای ملوان پیدا گردد و تیم را نجات دهد. ملوان بیش از اینکه به اشخاص احتیاجمند باشد، به پول احتیاج دارد تا کارش را در آسایش پیش ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1398 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 388

به "چینی: به دنبال مالک پیشین ملوان و شریکش هستم، می خواستند تیم شهر انزلی را نابود نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی: به دنبال مالک پیشین ملوان و شریکش هستم، می خواستند تیم شهر انزلی را نابود نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید