وقتی شیرِ پدر مراقبت از بچه ها را برعهده می گیرد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، وب سایت فرادید: تصاویر منتشر شده از خانواده یک شیر نشان می دهد ظاهراً فقط انسان ها نیستند که این روز ها به طور ناگهانی با اضافه بارِ مراقبت از فرزندان در خانه روبرو اند.

وقتی شیرِ پدر مراقبت از بچه ها را برعهده می گیرد

سینگا، یک شیر نر آفریقایی که در غیابِ مادرِ بچه شیر ها مراقبت از آن ها را برعهده گرفته بود، متوجه شد گله 5 نفریه فرزندانِ یاغی اش واقعاً بیشتر از 5 نفر دردسر دارد.

او نهایتِ کوششش را می کرد، اما مهارت های فرزندپروریِ او برای مراقبت از گله فرزندانش در باغِ وحش پاکاوی پارک در بلژیک و در غیابِ مادرنشان جِی جِی که تحتِ مراقبت های درمانی بود، کافی به نظر نمی رسید.

عکاسِ حیات وحش، لیندا اسمیت، شرح می دهد: یک شیر ماده دیگر به مادرِ بچه ها حمله نموده بود. زخم های او جدی بود و برای همین باید هفته ها از فرزندانش دور بود تا درمان شود. در طی این مدت پدرِ بچه ها وظیفه مراقبت از فرزندان را برعهده گرفته بود.

او کوشش می کرد بچه ها را بلند کند، درست به همان روشی که اگر مادرشان بود، می کرد، سعی می کرد آن ها را به جایی امن تر منتقل کند. اما به عنوان یک نر، او مهارت ها یا تجربه کافی برای درست بلند کردنِ آن ها را نداشت.

سعی می کرد که خیلی نرم برخورد کند، اما هر بار که به بچه شیر ها نزدیک می شد و می خواست آن ها را بلند کند، آن ها جیغشان به هوا بلند می شد.. او نسبت به بچه ها خیلی شکیبا بود، اما وقتی که دمش را گاز می گرفتند، مقداری بدخلق می شد.

در تصویرِ آخر جِی جِی بعد از بهبودی پیش بچه ها بر می شود و ظاهراً بچه ها از دیدنِ مادرشان بسیار خوشحالند.

منبع: برترین ها
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 9 شهریور 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1282

به "وقتی شیرِ پدر مراقبت از بچه ها را برعهده می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی شیرِ پدر مراقبت از بچه ها را برعهده می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید