نیازمند: علیه هجمه ها می جنگیم و نتیجه می گیربم

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرنگاران/اصفهان دروازه بان تیم سپاهان گفت: همه، اشتباهات داوری را علیه تیم ما را می بینند و اشتباهات داوری که به ضرر تیم ما رخ می دهد را نمی بینند، اما با حمایت طرفداران، باشگاه و بازیکنان خوبی که داریم، می توانیم علیه این هجمه ها بجنگیم و نتیجه بگیریم.

نیازمند: علیه هجمه ها می جنگیم و نتیجه می گیربم

پیغام نیازمند پس از پیروزی تیمش با نتیجه دو بر صفر برابر تیم فوتبال پیکان، اظهار کرد: بازی امروز نکات مثبت زیادی داشت که بعد از مدت ها پنالتی گل نکردن های ما که از فصل قبل گریبان ما را گرفته بود، شکست. بعد از چند بازی، توانستیم این ملاقات را بدون اینکه گلی دریافت کنیم با 3 امتیاز به اتمام رساندیم. با توجه به نکاتی که گفتم، نتیجه امروز ما جای خوشحالی دارد.

وی درباره صحنه پنالتی گفت: فیلم آن صحنه را دیدم و به نظر من بازیکن پیکان دست استنلی را کشید و پنالتی بود. البته باید نظر کارشناسان را هم پرسید. در صحنه مشکوک بازیکن پیکان در محوطه ما پنالتی برای پیکان رخ نداد. فکر می کنم امروز صحنه مشکوک و تأثیرگذار داوری نداشتیم. تیم برتر زمین بودیم و توانستیم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم. پیکان نیز موقعیت هایی داشت، اما در مجموع ما بهتر بودیم.

دروازه بان تیم فوتبال سپاهان در خصوص هجمه های ایجاد شده علیه این تیم اظهار کرد: تیم مان بالای جدول است و در تیم های دیگر و طرفداران شان ترس وجود دارد. همه اشتباهات داوری را علیه تیم ما را می بینند و اشتباهات داوری که به ضرر تیم ما رخ می دهد را نمی بینند. برای مثال؛ ما در مازندران برابر نساجی بازی کردیم و کسی از گل آفساید نساجی صحبتی نکرد.

وی اضافه کرد: با حمایت طرفداران، باشگاه و بازیکنان خوبی که داریم، می توانیم علیه این هجمه ها بجنگیم و نتیجه بگیریم.

نیازمند درباره اینکه آیا قهرمان نیم فصل خواهید شد یا خیر، گفت: شاید برای طرفداران قهرمانی نیم فصل مهم باشد؛ اما قهرمانی در انتها فصل مهم است. سال گذشته قهرمان نیم فصل شدیم، اما در انتها پیروز به قهرمانی نشدیم. امیدوارم بتوانیم در انتها فصل قهرمان شویم.

دروازه بان سپاهان در خصوص 27 امین کلین شیت اش برای سپاهان اظهار کرد: باعث افتخار است که توانستم دوباره کلین شیت کنم و خدا را شکر می کنم. امیدوارم این فرایند را همراه سپاهان داشته باشم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 735

به "نیازمند: علیه هجمه ها می جنگیم و نتیجه می گیربم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیازمند: علیه هجمه ها می جنگیم و نتیجه می گیربم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید