مهاجرت به کانادا به وسیله کارآفرینی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، کشور کانادا به دلیل کیفیت بالای زندگی، مهاجرپذیر بودن و شرایط بسیار خوب مالی یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت به شمار می رود. روش های مختلفی ازجمله تحصیل، ازدواج، سرمایه گذاری یا کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. امروز در مجله گردشگری خبرنگاران به آنالیز شرایط مهاجرت به کانادا به وسیله کارآفرینی می پردازیم. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

مهاجرت به کانادا به وسیله کارآفرینی

اگر علاقمند به سفر با بهترین کمترین قیمت تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

مهاجرت به کانادا به وسیله کارآفرینی

روش مهاجرت به کانادا به وسیله کارآفرینی و دریافت اقامت از این طریق برای تجار، مدیران با سابقه مدیریتی بالا و دارای سرمایه کافی مشخص شده است که باعث توسعه مالی و اشتغال زایی در کانادا می گردد. در ادامه بهترین برنامه های مهاجرتی و بهترین استان های کانادا برای متقاضیان این نوع مهاجرت معرفی خواهند شد.

مهاجرت به کانادا به وسیله استان پرنس ادوارد

افرادی که متقاضی اقامت کانادا هستند و روش کارآفرینی را برای مهاجرت به این کشور انتخاب نموده اند، می توانند به وسیله برنامه مهاجرت استان پرنس ادوارد برای سرمایه گذاری اقدام نمایند. متقاضیان باید بتوانند در این جزیره سرمایه گذاری نموده و به کسب و کار مشغول شوند. به همین منظور باید با مقامات دولت کانادا در این استان قراردادی امضا نمایند که به سبب آن کنترل صد در صد کسب و کار خود را در دست بگیرند. شرایط برنامه مهاجرت به کانادا به وسیله استان پرنس ادوارد، این است فرد متقاضی حداقل دارایی خاص و شرایط حداقل میزان سرمایه گذاری را داشته باشد. به علاوه باید یک وثیقه قابل بازگشت به مبلغ200000 دلار کانادا را هم فراهم کند. البته به تدریج و در صورت عمل به شرایط قرارداد این وثیقه به او بازگردانده خواهد شد. از مزایای سرمایه گذاری در این استان می توان به دریافت اقامت به صورت مستقیم، مبلغ پایین سرمایه گذاری، وثیقه قابل بازگشت، امکان سفر به استان پیش از پرداخت وثیقه به جهت آشنایی اشاره نمود.

شرایط سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد:

  • دارا بودن سرمایه ای به مبلغ حداقل 600000 دلار کانادا
  • سن بین 21 تا 59 سال
  • مدرک زبان آیلتس جنرال و نمره حداقل 4
  • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
  • 5 سال سابقه مدیریتی

مهاجرت به کانادا به وسیله استان مانیتوبا

یکی دیگر از استان هایی که افراد متقاضی می توانند به وسیله برنامه مهاجرتیِ آن برای اقامت کانادا اقدام نمایند، استان مانیتوبا است که یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی را ارائه می دهد. متقاضیان به شرط سرمایه گذاری در این استان و مدیریت یک کسب و کار و پس از امضای قرارداد با مقامات دولت کانادا در مانیتوبا اقامت کانادا را دریافت نمایند. همانند استان پرنس ادوارد، متقاضی باید شرایط قرارداد را که دارا بودن حداقل مبلغ سرمایه گذاری و مبلغ 100000 دلار کانادا وثیقه قابل بازگشت است داشته باشد. زندگی در استان مانیتوبا در مقایسه با دیگر شهرهای کانادا بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. سیستم آموزشی پیشرفته و سیستم بهداشت با کیفیت این استان را به محلی ایده ال برای زندگی تبدیل نموده است. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در مانیتوبا می توان به دریافت اقامت به صورت مستقیم، وثیقه قابل بازگشت، مبلغ پایین سرمایه گذاری و امکان سفر به استان پیش از پرداخت وثیقه اشاره نمود.

شرایط سرمایه گذاری در استان مانیتوبا:

  • دارا بودن سرمایه ای به مبلغ حداقل 350000 دلار کانادا
  • حداقل 3 سال سابقه مدیریتی
  • مهاجرت به کانادا به وسیله سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا به وسیله استان بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا به کارآفرینان باسابقه ای است که قصد سرمایه گذاری و اقامت در کانادا را دارند اختصاص دارد. پس اخذ پذیرش، اقامت دائم برای فرد متقاضی و خانواده اش صادر خواهد شد. برای سرمایه گذاری در این استان باید ابتدا متقضایان در سامانه آنلاین مهاجرت ثبت نام نمایند و بر حسب سن، تحصیلات و تجربه تجارت و مدیریت امتیاز دریافت نمایند. افرادی که امتیاز بالاتری کسب نمایند دعوت نامه دریافت خواهند کرد. افرادی که قصد سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را دارند باید حداقل 200 هزار دلار در این استان سرمایه گذاری نمایند و یک فرد از همین استان را به استخدام خود درآوردند. به علاوه باید مدیریت صددرصد شرکت خود را به عهده داشته باشند تا شرایط این نوع مهاجرت را برآورده سازند. حداقل سرمایه اولیه برای مهاجرت به این استان 600000 دلار کانادا است.

شرایط سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا:

  • حداقل 3 سال سابقه مدیریت موفقیت آمیز در کسب و کار در 5 سال اخیر
  • سرمایه ای به مبلغ حداقل 800000 دلار کانادا
منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 923

به "مهاجرت به کانادا به وسیله کارآفرینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرت به کانادا به وسیله کارآفرینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید