طعنه شهردار لندن ترامپ را خشمگین کرد

ایسنا نوشت: خشم رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد شهردار لندن از گلف بازی دونالد ترامپ، در حالی که کشورش گرفتار طوفان است، برانگیخته شد.

طعنه شهردار لندن ترامپ را خشمگین کرد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با ارسال پیغام هایی در صفحه توییتر خودش از گذراندن وقتش در زمین گلف دفاع کرد و اینگونه استدلال کرد که هیچ تفاوتی میان سیاستمدارانی که ورزش می نمایند یا سفر می نمایند، وجود ندارد.

او نوشت: صادق خان، شهردار بی کفایت لندن خیلی دلخور است که من گلف بازی کردم. خیلی از سیاستمداران ساعت ها تمرین می نمایند یا چندین هفته به سفر می روند. من به یکی از زمین های گلفم رفتم که بسیار کم هزینه است. رئیس جمهوری اوباما به هاوایی می رفت. خان بهتر است روی جرایم چاقو متمرکز گردد که در لندن کاملا از کنترل خارج شده است. مردم حتی می ترسند در خیابان ها راه بروند. او یک شهردار وحشتناک است که نباید در کار ما دخالت کند.

عمران خان اوایل هفته برای شرکت در هشتادمین سالروز شروع جنگ جهانی دوم به لهستان رفت. ترامپ هم قرار بود در همین مراسم شرکت کند اما گفت برای نظارت بر طوفان دوریان در واشنگتن می ماند. عمران خان یکشنبه در پیغامی به طعنه نوشت: او به وضوح مشغول رسیدگی به طوفان از زمین گلفش است!

دونالد ترامپ شنبه با بالگرد از کمپ دیوید به کلوب گلف استرلینگ رفت و از صبح تا عصر را در آنجا گذراند و گزارش مختصری هم از طوفان دوریان گرفت. ترامپ روز یکشنبه پیش از بازگشت به کلوب گلف خودش، یک گزارش کوتاه دیگر از طوفان گرفت. براساس تصاویری که سی ان ان منتشر کرد، ترامپ دوشنبه مشغول بازی گلف چهار نفری بود.

23311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 10 مهر 1398 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 410

به "طعنه شهردار لندن ترامپ را خشمگین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه شهردار لندن ترامپ را خشمگین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید