شیری: اگر خودمان را باور داشتیم، استقلال را در آزادی برده بودیم، تساوی در تهران نتیجه بدی نیست

به گزارش تور ایتالیا ارزان، کاپیتان تیم فوتبال نساجی قائمشهر نداشتن خودباوری را یکی از عوامل ناکامی این تیم در پیروزی مقابل استقلال دانست.

شیری: اگر خودمان را باور داشتیم، استقلال را در آزادی برده بودیم، تساوی در تهران نتیجه بدی نیست

به گزارش خبرنگاران، حامد شیری پس از تساوی ارزشمند نساجی مقابل استقلال در استادیوم آزادی گفت: همه کسانی که بازی امروز را دیدند، متوجه شدند که تیم ما بهتر از استقلال بازی کرد. موقعیت هایی که داشتیم، هم در نیمه اول و هم یکی دو موقعیت در نیمه دوم، درصدشان برای تبدیل شدن به گل بالاتر از موقعیت های استقلال بود. فکر می کنم اگر یک میزان باور به بردن استقلال در استادیوم آزادی داشتیم، می توانست این اتفاق بیفتد، اما این نتیجه در زمین حریف نتیجه بدی نیست و امیدوارم روندمان را حفظ و نتایج بهتری کسب کنیم.

وی درباره بازگشت تماشاگران به استادیوم ها هم گفت: اتفاق خیلی خوبی افتاد و امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که کل ظرفیت استادیوم پر گردد و طرفداران بتوانند بیایند. همین میزان طرفدار نساجی که امروز در استادیوم حضور داشتند نیز ساعت 11 یا 12 ظهر خبردار شدند، اما با این حال خودشان را به استادیوم رساندند. اگر در روزهای گذشته اطلاع رسانی شده بود، می توانست تماشاگر بیشتری به استادیوم بیاید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2099

به "شیری: اگر خودمان را باور داشتیم، استقلال را در آزادی برده بودیم، تساوی در تهران نتیجه بدی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیری: اگر خودمان را باور داشتیم، استقلال را در آزادی برده بودیم، تساوی در تهران نتیجه بدی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید