دومین تمدیدی استقلال تعیین شد، گران اما باکیفیت!

به گزارش تور ایتالیا ارزان، قبل از سفر به عربستان شیخ دیاباته که فصل ناموفقی را سپری نموده بود، در گفت وگو با بعضی از هم بازیان خود مدعی شد لیگ قهرمانان فرصت بسیار خوبی برای تولد مجدد است.

دومین تمدیدی استقلال تعیین شد، گران اما باکیفیت!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دیاباته مدعی شده بود قطعاً در عربستان با درخشش خود چشم ها را خیره می نماید. اتفاقی که به نظر می رسد کاملاً در حال اجرا است و این مهاجم تا به امروز در هر دو مسابقه استقلال پیروز به گگرددن دروازه رقبا شده است.

سیر صعودی شیخ شروع شده و احتمالاً در سایر دیدارهای این مرحله هم برای آبی پوشان کشورمان پیغام آور شادی خواهد شد. اتفاقی که منفعت آن علاوه بر استقلال به خود این بازیکن هم می رسد و همین مسئله نقش مهمی در تمدید قراردادش ایفا خواهد نمود.

عمل به قول

دیاباته در اوایل فصل با محمود فکری دچار مشکل شد و کاملاً تعیین بود که طرفین رابطه گرمی با همدیگر ندارند. آقای گل فصل گذشته رقابت های لیگ برتر در این فصل اصلاً نشانی از همان مهاجم آماده قبل نداشت و تعداد قابل ملاحظه ای از مسابقات در زمان سرمربی قبلی را از روی نیمکت و یا در داخل فیزیوتراپی تماشا می کرد ولی با روی کار آمدن فرهاد مجیدی شرایط کاملاً عوض شد.

سرمربی جدید اعتقاد بسیار زیادی به شیخ دارد و مسئله موجب شده بود تا مهاجم سیه چرده آبی پوشان تأکید کند همراه با مجیدی مجدداً اوج خواهد گرفت و لیگ قهرمانان آسیا در عربستان فرصت بسیار ارزشمندی برای درخشیدن او خواهد بود. اتفاقی که کم کم در حال وقوع است و دیاباته آرام آرام به همان مهاجم خطرناک فصل قبل بدل می گردد.

تمدید قرارداد

باتوجه به نمایش خوبی که تا اینجای کار از شیخ در لیگ قهرمانان آسیا دیده ایم و اعتقاد بسیار زیادی که فرهاد مجیدی به سبک بازی او دارد، قاعدتاً پس از خاتمه مرحله گروهی و بازگشت کاروان آبی ها به تهران زمینه برای تمدید قرارداد این بازیکن حداقل به مدت یک فصل دیگر فراهم خواهد شد. قطعاً مجیدی آنقدر حرفه ای و باتجربه است که بداند وجود یک مهاجم با روحیه (و البته آماده) در استقلال چقدر می تواند یاری حال گردد.

از طرف دیگر، قطعاً مطرح شدن بحث تمدید قرارداد موجب خواهد شد تا شیخ در ادامه رقابت های لیگ برتر و جام حذفی نیز با انگیزه مضاعفی وارد میدان گردد و این یعنی دردسر بزرگی برای حریفان استقلال. استقلال پیش از این با میلیچ برای تمدید توافق نموده بود و تنها موارد مالیاتی باعث شد تا تمدید این بازیکن به بعد از بازگشت استقلال از عربستان موکول گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1791

به "دومین تمدیدی استقلال تعیین شد، گران اما باکیفیت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین تمدیدی استقلال تعیین شد، گران اما باکیفیت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید