دستور روحانی برای اجرای قانون لغو تحریم ها

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرنگاران : سخنگوی دولت گفت: رئیس جمهور در روزهای گذشته دستور اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را صادر و از ساعاتی پیش فرآیند تزریق گاز شروع شد و تا ساعاتی دیگر اولین محصول اورانیوم غنی شده UF6 به دست خواهد آمد.

دستور روحانی برای اجرای قانون لغو تحریم ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، علی ربیعی سخنگوی دولت از دستور رئیس جمهور برای تامین اعتبار قانون اقدام راهبردی مجلس برای لغو تحریم ها خبر داد و گفت: هفته گذشته رئیس جمهور در نامه ای به معاون اول خود در خصوص تامین بودجه بخشی از این قانون در سال 1399 دستورات لازم را داده است.

وی اضافه نمود: همچنین رئیس جمهور در روزهای گذشته دستور اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را صادر و از ساعاتی پیش فرآیند تزریق گاز شروع شد و تا ساعاتی دیگر اولین محصول اورانیوم غنی شده UF6 به دست خواهد آمد.

ربیعی شرح داد: کلیه این فرآیند پس از انجام اقدامات اولیه از قبیل اطلاع رسانی به آژانس بین المللی انرژی اتمی و تحویل پرسشنامه طراحی بر مبنای تعهدات پادمانی کشور اجرا شده است.

سخنگوی دولت با بیان اینکه مواضع دولت در خصوص این قانون به صراحت اعلام شده است، تاکید کرد: دولت خود را ملزم به اجرای قانون می داند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1606

به "دستور روحانی برای اجرای قانون لغو تحریم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور روحانی برای اجرای قانون لغو تحریم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید