بازگشت سلطان قابوس به عمان پس از خاتمه دوران درمان

به گزارش تور ایتالیا ارزان، منابع عمانی از بازگشت سلطان قابوس به مسقط پس از گذراندن دوران موفقیت آمیز درمان در خارج خبر دادند.

بازگشت سلطان قابوس به عمان پس از خاتمه دوران درمان

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور ایتالیا ارزان، دفتر سلطان نشین عمان در بیانیه ای از بازگشت موفقیت آمیز سلطان عمان از سفر درمانی خارج اطلاع داد.

بر اساس این بیانیه، سلطان قابوس پس از پشت سر گذاشتن دوره درمانی و آزمایش های پزشکی در روز سه شنبه به کشور بازگشت، وی دوره درمانی طولانی مدت را در آلمان طی سال های 2014 و 2015 پشت سر گذاشت.

بر اساس این بیانیه که تلویزیون رسمی عمان پخش کرد، سلطان 75 ساله عمان پس از گذراندن دو هفته در آلمان و اتمام آزمایش های پزشکی دوره ای در آلمان که با موفقیت و نتایج خوب و مطلوب همراه شد، به کشور بازگشت.

سلطان عمان از زمان بازگشت در مارس 2015 پس از دوره درمانی هشت ماهه در آلمان خیلی کم در محافل رسمی و رسانه ای حاضر می شد که پیش داوری هایی را درباره جانشین وی مطرح نموده بود.

در آن موقع تلویزیون رسمی عمان گزارش داده بود که سلطان قابوس روند درمانی موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشت، با این حال هیچ بیانیه رسمی درباره نوع بیماری وی منتشر نشد، ولی یک منبع دیپلماتیک در مسقط گفته بود سلطان قابوس که از زمان حکومت بر عمان از سال 1970 میلادی تا کنون از سرطان رنج می برد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 537

به "بازگشت سلطان قابوس به عمان پس از خاتمه دوران درمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت سلطان قابوس به عمان پس از خاتمه دوران درمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید