انتشار فایل صوتی تازه از ترامپ

به گزارش تور ایتالیا ارزان، رئیس جمهور پیشین آمریکا در فایل صوتی جدیدی که رسانه ها به آن دست یافته اند در حال چانه زنی برای تغییر نتیجه انتخابات در ایالت جورجیا است.

انتشار فایل صوتی تازه از ترامپ

به گزارش فارس، رسانه های آمریکا به فایل صوتی جدیدی دست یافته اند که از فشار دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا بر مسئولان تحقیقات انتخاباتی در ایالت جورجیا برای تغییر نتیجه انتخابات حکایت دارد.

طبق گزارش رسانه های آمریکا این فایل صوتی مربوط به مکالمه تلفنی ترامپ با مسئول اصلی آنالیز ادعاهای انتخاباتی در دفتر وزیر امور داخلی ایالت جورجیا است و نشان دهنده میزان فشار او روی مسئولانی است که مأمور تحقیق در مورد ادعاهای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر 2020 شده بودند.

ترامپ در این مکالمه تلفنی می گوید: من در جورجیا برنده شدم، این را از خیلی جاها می دانم. مردم هم این را می دانند که یک اتفاقی افتاد. اتفاق بدی افتاد.

این مکالمه تلفنی مربوط به 23 دسامبر 2020 است.

فرانسس واتسون، مسئول تیم تحقیقات انتخاباتی در دفتر وزیر امور داخله جورجیا درباره این مکالمه با ترامپ گفته است: همان طور که در همان تماس هم گفتم، این اتفاق غیرمنتظره بود. از اینکه می دیدم وقت گذاشته تا این کار را انجام بدهد، شوکه شده بودم.

رئیس جمهور پیشین آمریکا در مکالمه مذکور از دیگر ایالت های جنوبی آمریکا که توانسته جو بایدن را شکست دهد اسم می برد و بعد می پرسد که چطور می گردد در جورجیا برنده نشده باشد. او علاوه بر این از واتسون می خواهد امضاهای روی برگه های رأی را چک نموده و آنها را با امضاهای مربوط به چند سال قبل مطابقت دهند.

ترامپ می گوید: اگر با امضاهای دو تا چهار سال قبل مطابقت بدهید می بینید که امضاها کاملاً فرق دارند. ولی وقتی که پاسخ دست شما دریافت گردد، از شما تقدیر خواهد شد.

ترامپ همچنین خطاب به واتسون می گوید: می دانید، شما الان مهم ترین وظیفه را در کشور به عهده دارید. چون اگر در جورجیا برنده شویم... اگر ما برنده شویم، شما دو تا برد خواهید داشت.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوامبر سال 2020 برگزار گردید. ترامپ نتیجه این انتخابات را به جو بایدن، رقیبش از حزب دموکرات واگذار کرد اما نتیجه انتخابات را نپذیرفت و گفت که در انتخابات تقلب اجرا شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1730

به "انتشار فایل صوتی تازه از ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار فایل صوتی تازه از ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید