گلایه مدیرعامل نو پرسپولیس از حجم بدهی ها

به گزارش تور ایتالیا ارزان، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از وزیر ورزش به خاطر اعتمادی که به بنده و اعضای هیئت مدیره داشت، تشکر می کنم. امیدوارم با همدلی و همراهی همه اعضای هیئت مدیره آنچه که شایسته این باشگاه و هوادارانش است انجام دهیم.

گلایه مدیرعامل نو پرسپولیس از حجم بدهی ها

وی در ادامه اضافه کرد: از آقای صدری و سمیعی که پیش از بنده زحمات زیادی را برای باشگاه پرسپولیس کشیدند تشکر می کنم. ما درحال حاضر وارث حجم زیادی از بدهی ها از ادوار گذشته در باشگاه پرسپولیس هستیم که باید با همدلی همه مجموعه باشگاه و طرفداران این تیم مردمی مسائل را حل کنیم. پیگیری در مورد حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا فعلا اصلی ترین کاری است که آن را دنبال می کنیم و هدف ما این است که بتوانیم این مشکل را حل کنیم و شاهد حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس یادآور شد: ما در باشگاه پرسپولیس از هرگونه یاری و همفکری برای حل مسائل تیم استقبال می کنیم. تمام دغدغه ما اعم از اعضای هیئت مدیره، کادر فنی و بازیکنان این است که مسائل پیش آمده برای باشگاه پرسپولیس را مرتفع و دل طرفداران را شاد کنیم و نشاط اجتماعی را به جامعه برگردانیم.

درویش درخصوص عملکرد کادر فنی این تیم نیز گفت: به زعم بسیاری از کارشناسان فوتبال کشور یکی از برترین کادرهای فنی را در حال حاضر تیم پرسپولیس دارد و هیچ گونه تغییراتی در کادر فنی باشگاه نخواهیم داشت. کادر فنی پرسپولیس نه تنها در ایران بلکه در آسیا نیز شاخص است. در راستای رفع کردن مسائل باشگاه از نظر و همفکری پیشکسوتان نیز قطعا استفاده خواهیم کرد. این باشگاه متعلق به همه پرسپولیسی هاست و در باشگاه وظیفه داریم که در خدمت همه پیشکسوتان و طرفداران باشیم.

وی ادامه داد: اقداماتی را در نظر داریم که برای باشگاه انجام دهیم. در وهله اول با توجه به آغاز نیم فصل دوم باید درخواست ها و کمبودهای کادر فنی را مرتفع کنیم و اینکه تیم قوی تر گردد و بتواند به امید خدا برای ششمین بار متوالی قهرمانی لیگ را به دست آورد. در مرحله بعدی باید با اهالی فن و حقوق دانان مجرب و ارگان های مربوطه جلساتی را برگزار کنیم که درخصوص رفع کردن مسائل پیش آمده برای باشگاه راه حلی پیدا گردد. قصد دیگر ما این است که کارگروه اقتصادی با استفاده از افراد توانمند حوزه اقتصاد تشکیل دهیم که بتوانیم مسائل اقتصادی تیم را رفع کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2156

به "گلایه مدیرعامل نو پرسپولیس از حجم بدهی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه مدیرعامل نو پرسپولیس از حجم بدهی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید