پرس تقاضای راموس برای رفتن به چین را تأیید کرد

رئیس باشگاه رئال مادرید خبر مبنی بر تقاضای کاپیتان این تیم برای رفتن به خاور دور را تأیید کرد.

پرس تقاضای راموس برای رفتن به چین را تأیید کرد

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید در یک مصاحبه با برنامه ترانسیستور در شبکه رادیویی اونداسروی اسپانیا، خبر درخواست سرخیو راموس از او برای ترک رئال مادرید به عنوان بازیکن آزاد و پیوستن به سوپرلیگ چین را تأیید کرد.

پرس گفت: راموس به من گفت که خبر مهمی دارد. ما در خانه او با هم ملاقات نکردیم. او به دفتر من آمد تا بگوید که یک پیشنهاد بسیار خوب از چین دارد اما طرف چینی نمی تواند به ما پولی بابت انتقال او بپردازد و به این ترتیب او درخواست کرد که من با فسخ قرارداد او و تبدیل شدنش به بازیکن آزاد موافقت کنم. من اما به او گفتم که این کار ممکن نیست.

پرس اضافه نمود: غیرممکن است که ما کاپیتان تیم مان را به مفت و مجانی به تیمی دیگر بدهیم، ضمن اینکه این کار یک ممکن است به یک بدعت خطرناک تبدیل گردد، البته تمام این بحث ها کاملاً محبت آمیز انجام شد.

رئیس باشگاه رئال مادرید در ادامه فاش کرد که راموس در میان همه بازیکنان رئال مادرید بهترین قرارداد را دارد. او تأکید کرد: او با شایستگی بهترین قرارداد را در تیم ما دارد. پیش از او کریستیانو رونالدو بود و اگر سال آینده مارادونا را بخریم، مارادونا بهترین قرارداد را خواهد داشت. در حال حاضر اما راموس پردرآمدترین بازیکن ماست. ما برای پرداخت حقوق به بازیکنان مان تراز مشخصی داریم. در خصوص پرداخت حقوق نمی توانیم دست به کارهای عجیب و غریب بزنیم چون این حوزه توسط سازمان لیگ کنترل می گردد. من راموس را خیلی دوست دارم و هر کاری توانسته ام برای او انجام داده ام و اگر بیشتر از این نتوانستم کاری برای او انجام دهم دلیلش این بوده که نتوانسته ام. من با پرس صحبت کردم چون او کاپیتان تیم ما است. اما من نشنیدم که راموس به من بگوید پول می خواهد و گرنه می رود. این حقیقت ندارد. مردم هر طوری که دوست دارند خبرها را روایت می نمایند. وقتی چنین خبری را در مطبوعات خواندم غافلگیر شدم، همانطور که خبر پیشنهاد راموس مرا غافلگیر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 4 مرداد 1398 شناسه مطلب: 254

به "پرس تقاضای راموس برای رفتن به چین را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرس تقاضای راموس برای رفتن به چین را تأیید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید