پالایشگاه تبریز بدهی زیادی به شهرداری دارد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: پالایشگاه تا سال 97 بدهی زیادی به شهرداری دارد که اگر این بدهی را پرداخت کند، می توانستیم با خریداری اتوبوس در کاهش آلودگی هوا سهیم باشیم.

پالایشگاه تبریز بدهی زیادی به شهرداری دارد

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛روح الله دهقان نژاد در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز که با موضوع آلودگی هوای تبریز برگزار شد، گفت: اگر نمایندگان و اعضای شوراهای ادوار گذشته به وطایف خود عمل می کردند، امروز شاهد این موضوع نبودیم.

او ادامه داد: تبریز جهت بادهای شمال غربی است. آیا فقط نیروگاه تبریز عامل است؟ بهتر است به کارخانجات هم نگاهی داشته باشیم. مثلا سیمان صوفیان را ببینیم.

دهقان نژاد با بیان اینکه برخی مسائل وجود دارد که هم اکنون وارث آن هستیم، گفت: باید ببینیم سهم مردم از آلایندگی چقدر است؟ معاینه فنی خودروها را مد نظر داشته باشیم و کنترل بر این موضوع را تشدید کنیم. از سوی دیگر مازوت سوزی باید تعطیل شود.

رئیس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه امیدوارم جمع بندی این جلسه این باشد که یکدیگر را محکوم نکنیم، افزود: دست به دست هم بدهیم تا این مشکل حل شود، وگرنه با رقابت بر سر خبر و اقدامات انجام نشده، کاری از پیش نمی رود.

او یادآور شد: ضروری است از حرکت ویترینی خارج شویم و حداقل برای هفته آینده پیش بینی آلودگی هوا را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2278

به "پالایشگاه تبریز بدهی زیادی به شهرداری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پالایشگاه تبریز بدهی زیادی به شهرداری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید