هیچ وقت خود را از پیش بازنده نمی دانیم، با جان و دل خود مهرام را شکست دادیم

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرنگاران/هرمزگان سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: به بازیکنانم گفته بودم مهرام را می بریم و با کوشش آن ها و حمایت طرفداران بردیم.

هیچ وقت خود را از پیش بازنده نمی دانیم، با جان و دل خود مهرام را شکست دادیم

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

رضا هنگام پور پس از پیروزی تیمش برابر مهرام تهران در گفت و گو با تور ایتالیا ارزان، اعلام کرد: اگر به تیم خودت ایمان داشته باشی این گونه می گردد و تیم بزرگی چون مهرام تهران را هم شکست می دهید.

وی گفت: در تمرینات به همه بازیکنانم و کادر فنی گفته بودم که با این باور که می توانید مهرام را هم شکست دهید به ملاقات این تیم بروید که این رخ داد و مهرام با وجود داشتن بازیکنان بزرگ و حتی کاپیتان تیم ملی مقابل ما چاره ای جز پذیرفتن شکست کاری نداشت.

سرمربی تیم شهرداری بندرعباس اعلام کرد: می دانستیم این بازی سخت تر از سایر بازی های است که انجام داده ایم اما هیچ وقت خود را تیمی از پیش بازنده ندانستیم و با یک برنامه ریزی درست پیروز شدیم امتیاز کامل از این ملاقات بگیریم.

هنگام پور اضافه نمود: همه بازیکنانم با دل و جان بازی کردند و هیچ کدام از آن ها از نام مهرام هراسی نداشتند و از این بابت از همه آن ها تشکر می کنم .

وی اظهار کرد: از هوادران این ملاقات که با تمام وجود فقط تیم خودرا تشویق کردند تشکر می کنم و همان گونه که از آن ها خواسته بودم کمی تحمل داشته باشند تا پیروزهای تیم خودشان را ببیند این گونه هم شد و سه بازی پشت سرهم به پیروزی دست پیدا نموده ایم و یقینا فرایند خوب بازی های بازیکنانم ادامه خواهد داشت.

سرمربی تیم شهرداری بندرعباس در مورد عملکرد دو بازیکن خارجی تیمش هم اعلام کرد: این دو بازیکن فوق العاده هستند و کاملا در تیم جا افتاده اند و بازی به بازی دارند بهتر می شوند.

وی در مورد ملاقات هفته آینده نیز گفت: دوشنبه با مس در کرمان بازی داریم و این بازی هم ملاقاتی آسانی نیست اما با روحیه ای که در بازیکنانم سراغ دارم برای پیروزی به کرمان خواهیم رفت و امیدوارم که نتیجه خوبی کسب کنیم.

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مصطفی هاشمی سر مربی تیم مهرام تهران در سرانجام این ملاقات حاضر به گفت وگو با تور ایتالیا ارزان نشد و پس از باخت مقابل شهرداری به سرعت برق سالن را با عصبانیت کامل ترک کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 709

به "هیچ وقت خود را از پیش بازنده نمی دانیم، با جان و دل خود مهرام را شکست دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ وقت خود را از پیش بازنده نمی دانیم، با جان و دل خود مهرام را شکست دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید