مقاله: چطور برای ویزای مکزیک اقدام کنیم

به گزارش تور ایتالیا ارزان، اگر دارای اقامت دائم و یا ویزای معتبر کشورهای بریتانیا، آمریکا، کانادا، ژاپن و دیگر کشورهای حوزه شینگن باشید برای سفرهای توریستی، کاری و ترانزیتی نیاز به درخواست ویزای مکزیک ندارید. اگر این شرایط را دارید باید در هنگام سفر به مکزیک مدارک زیر را جهت ارائه در اختیار داشته باشید:

مقاله: چطور برای ویزای مکزیک اقدام کنیم

برای دریافت ویزای مکزیک اول از همه باید وقت بگیرید چون در صورتی می توانید درخواست ویزا دهید که از قبل وقت گرفته باشبد. سوالی که اینجا پیش می آید این است که برای وقت گرفتن باید چه کرد؟ کافیست به سیستم Maxitel بروید! در اینجا می توانید بدون هیچ هزینه ای وقت بگیرید. نکته مهم این است که اگر کارتان عجله ای است و درخواست وقت فوری دارید به درخواست تان ترتیب اثر داده نمی گردد و باید مطابق با همان وقتی که سیستم به شما می دهد اقدام کنید. در روز معین شده به همراه مدارک مورد نظر برای تحویل مدارک و همینطور مصاحبه به سفارت مکزیک بروید. حتما قبل از رفتن به سفارت مدارک را بدون هیچ عیب و نقصی تهیه کنید چون در صورتی که یکی از مدارک ناقص باشد مصاحبه کنسل می گردد.

هنگامی که برای درخواست ویزای مکزیک به سفارت می روید اطلاعات مربوط به وجه در اختیارتان قرار می گیرد. بر طبق اطلاعاتی که در سایت سفارت نوشته شده هزینه کنسولی برای درخواست ویزا 36 دلار است. این مبلغ حتی در صورتی عدم قبولی در مصاحبه هم پس داده نمی گردد. ویزای مکزیک حداقل در 10 روز کاری صادر می گردد و می توانید برای گرفتن این ویزا روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 3 تا 4:30 عصر به سفارت بروید.

منبع مقاله: چطور برای ویزای مکزیک اقدام کنیم

انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2013

به "مقاله: چطور برای ویزای مکزیک اقدام کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: چطور برای ویزای مکزیک اقدام کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید