مقاله: دانشگاه MACEWAN ادمونتون کانادا

به گزارش تور ایتالیا ارزان، محوطه دانشگاه در قلب Edmonton در Alberta واقع شده است. دانشجویان میتوانند به به روز ترین تجهیزات آموزشی شامل تجهیزات علمی، کامپیوتری وآزمایشگاه های مهندسی و همچنین یک کتابخانه تمام عیار با بیش از 1247000 جلد کتاب، مجلات، مجلات الکترونیکی و مطالب دیداری و شنیداری دسترسی داشته باشند.

مقاله: دانشگاه MACEWAN ادمونتون کانادا

دانشگاه MacEwan مسئله آموزش را در یک محیط یادگیری خلاق ، مشارکتی و حمایتی فراهم می کند که در آن خلاقیت و نوآوری پرورش پیدا میکند.

فارغ التحصیلان دانشگاه MacEwan تحصیلات تکمیلی و حرفه ای خود را در کانادا و سایر کشورها از جمله ایالات متحده ، انگلستان و استرالیا ادامه داده اند.

دانشگاه MacEwan یک تجربه منحصر به فرد دانشجویی را به شما ارائه می دهد و مسیرهای مختلفی را برای دستیابی و رشد پیش روی شما باز می کند. دانشجویان و فارغ التحصیلان همیشه می گویند که دسترسی آسان به اعضای هیئت علمی یکی از دلایل اصلی رضایت آنها از تحصیل در دانشگاه MacEwan است. با اعضای هیئت علمی به راحتی میتوان ارتباط برقرار کرد. دانشجویان می گویند که رابطه ای که با اعضای هیئت علمی دارند برایشان مهم است.

مربیان ابتدا بر تدریس متمرکز شده اند ، اما بسیاری از آنها نیز در زمینه تحقیقات علمی و هنری فعال هستند. تحقیقات دانشکده کیفیت آموزش و تدریس را افزایش می دهد و فرصت های ارزشمندی برای مشارکت دانشجویان در تحقیقات ایجاد می کند، این یک فرصت نادر در بسیاری از دانشگاه های دوره کارشناسی است.

منبع مقاله: دانشگاه MACEWAN ادمونتون کانادا

انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2053

به "مقاله: دانشگاه MACEWAN ادمونتون کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دانشگاه MACEWAN ادمونتون کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید