مراسم تودیع رئیس پیشین فدراسیون ووشو برگزار گردید، علی نژاد: ووشو با خون جگر به اینجا رسید

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مهدی علی نژاد، رئیس پیشین فدراسیون ووشو در مراسم تودیع خود گفت که ووشوی ایران با خون جگر خوردن به موفقیت رسیده است.

مراسم تودیع رئیس پیشین فدراسیون ووشو برگزار گردید، علی نژاد: ووشو با خون جگر به اینجا رسید

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، امروز (یکشنبه) مراسم تودیع مهدی علی نژاد، رئیس پیشین فدراسیون ووشو و معارفه علیرضا خسروی، سرپرست جدید این فدراسیون در آموزشگاه ووشو برگزار گردید. علی نژاد که 13 سال ریاست فدراسیون ووشو را بر عهده داشت، پس از انتصاب به عنوان معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، از ریاست فدراسیون ووشو استعفا داد.

عبدالحمید احمدی، محمدشروین اسبقیان، ایرج رحمانی، علی دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی، یوسف بهتری، رئیس فدراسیون رزمی و جمع کثیری از مسئولان، قهرمانان و مربیان ووشوی کشور، در مراسم امروز حضور داشتند.

احمدی در این مراسم گفت: نیازی به شرح عملکرد علی نژاد در فدراسیون ووشو نیست، چون عملکرد، آرامش، موفقیت و اتحاد خانواده نشانگر برنامه ریزی و مدیریت خوب در این فدراسیون است.

در ادامه علی نژاد به عملکرد فدراسیون در این 13 سال پرداخت و گفت: فکر می کنم آنالیز ضروری است تا ببینیم چگونه ووشو از دو اتاق کوچک در خیابان ورزنده، صاحب آموزشگاه و در نهایت قهرمان مطلق دنیا شد. ما قهرمان شدیم، اما با خون جگر خوردن و یک گروه بزرگ برای منافع ووشو کوشش کرد.

وی ووشو را مانند فرزند خود دانست و توضیح داد: جدایی از این رشته خیلی سخت است. از ووشو جدا نمی شوم و مسئولیت دنیای و آسیایی دارم. در وزارت ورزش و جوانان هم به این فدراسیون همچون دیگر فدراسیون ها نگاه خواهم کرد. از خانواده ووشو می خواهم همچنان متحد بوده و این رشته را در جهت موفقیت نگه دارند.

سپس علیرضا خسروی، سرپرست فدراسیون ووشو هم با قدردانی از حاضران در جلسه گفت: مأموریتی به من واگذار شده است که امیدوارم از آن سربلند بیرون بیایم. زمانی آرزو می کردیم ووشو فدراسیون باشد و اکنون از موفقیت ترین فدراسیون هاست. به واقعیت تبدیل شدن رؤیاها را مدیون مدیریت علی نژاد هستیم. از همکارانم در فدراسیون می خواهم یاری نمایند تا بتوانیم شرایط را برای برگزاری یک انتخابات سالم فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1010

به "مراسم تودیع رئیس پیشین فدراسیون ووشو برگزار گردید، علی نژاد: ووشو با خون جگر به اینجا رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تودیع رئیس پیشین فدراسیون ووشو برگزار گردید، علی نژاد: ووشو با خون جگر به اینجا رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید