صدور اخطار به 697 واحد صنعتی متخلف در استان زنجان

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرنگاران/زنجان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان، اظهار کرد: در آخرین اخطار پرونده برای فردی که اقدام به تخلیه پسماند روی در محلی خارج از محل اعلام شده، نموده بود تشکیل شده است.

صدور اخطار به 697 واحد صنعتی متخلف در استان زنجان

حسین آبسالان در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا به امروز 697 اخطار به واحدهای صنعتی که ضوابط زیست محیطی را نادیده گرفته بودند، صادر شده است و ناظران و بازرسان تا برطرف مشکل بر موارد نظارت دارند و قطعاً در این رابطه با کسی شوخی نداریم.

وی با بیان اینکه اداره کل حفاظت محیط زیست استان خود را موظف می داند تا از محیط زیست حفاظت کند، اضافه نمود: متاسفانه در بعضی موارد شاهد هستیم که بعضی واحدها اقدام به نقض ضوابط می نمایند که در گام نخست به صاحبان صنایع اخطار داده می گردد و در صورت تکرار و بی توجهی به هشدارها، پرونده برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال خواهد شد.

این مسئول با تاکید بر اینکه کسی حق ندارد آب، خاک و هوا را آلوده کند، اعلام کرد: اقدامات این اداره کل کاملاً مستند بوده و ما بر اساس شواهد اقدام به صدور اخطار و یا تشکیل پرونده می کنیم. در پرونده اخیر، راننده کامیونی اقدام به تخلیه پسماند یکی از کارخانه های معتبر روی در منطقه ای نامناسب نموده بود که بازرسان در این رابطه برررسی های لازم را انجام داده و پرونده ای نیز در این رابطه تشکیل شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1677

به "صدور اخطار به 697 واحد صنعتی متخلف در استان زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور اخطار به 697 واحد صنعتی متخلف در استان زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید