سلطانی فر: به قهرمانی در جام ملت ها امیدوارم

به گزارش تور ایتالیا ارزان، وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدواریم تیم ملی فوتبال با توجه به بازیکنان خوبی که دارد و با توجه به حمایت های همه جانبه که از آن شده است بعد از 42 سال قهرمان جام ملت های آسیا گردد و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کند.

سلطانی فر: به قهرمانی در جام ملت ها امیدوارم

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مسعود سلطانی فر در بخش پایانی نشست مشترک روسای فدراسیونهای ورزشی گفت: در جلسات ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک همه محورهای حضور ورزشکاران ایران در المپیک و پارالمپیک مورد آنالیز قرار می گیرد و تصمیم گیری می گردد

وی ادامه داد : کشتی، تکواندو، وزنه برداری و دوومیدانی تاکنون برای ما مدال آور بوده اند و در المپیک 2020 به مدال های کاراته، جودو، شمشیربازی و تیراندازی نیز امیدواریم و حتی از بقیه رشته ها و ورزشکارانی هم که سهمیه بیاورند حمایت و شرایط حضور خوب آنها را در المپیک مهیا خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: آنالیز های و کارهای خوبی اجرا شده و الان حتی می توانیم نام ببریم سهمیه را چه رشته ای و چه ورزشکاری می گیرد. ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه و مدال دارند را شناسایی نموده ایم و روی آنها متمرکز هستیم و روال کاری آنها را زیر نظر داریم.

سلطانی فر اضافه نمود: در پارالمپیک هم وضع به همین شکل است و همانطور که با کوشش خوب از رتبه 4 به 3 در بازی های آسیایی رسیدند، با برنامه ریزی مناسب قصد دارند رتبه خود را در پارالمپیک نیز تک رقمی نمایند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص مسائل هیات های ورزشی و ادارات کل استانها گفت: پیشنهاد می کنم آخرسال جلسه مشترکی بین مدیران کل و روسای فدراسیون ها تشکیل گردد تا مسائل ریز تر، اجرایی تر و بازتر مطرح گردد و به هماهنگی و راه چاره خوبی برسیم.

سلطانی فر گفت: مجموع اعتبارات هیئت ها پنج تا شش برابر سالهای قبل است و باید ساز و کاری پیدا کنیم تا مدیریت بهینه در دو بخش به وجود آید. به نظر کاری پیچیده ای نیست و حتماً به راه چاره خوبی خواهیم رسید.

وزیر ورزش و جوانان به فجر چهلم انقلاب اسلامی اشاره نمود و گفت: فدراسیون ها باید برنامه های خوبی برای فجر چهلم داشته باشند و یک اتفاق و حرکتی در رشته مربوط را پیش بینی نمایند. فجر چهلم به لحاظ سیاسی داخلی و خارجی برای کشور خیلی اهمیت دارد. تنها عنصری که می تواند شور و شعف مردم را در یکمدت کوتاه مسابقه به نمایش بگذارد ورزش است.

سلطانی فر با اشاره به حضور تیم ملی فوتبال در بازی های جام ملت های آسیا گفت: به قهرمانی تیم ملی فوتبال در جام ملتها امیدواریم و با توجه به این که فینال آن مسابقات در ماه بهمن رقم می خورد می تواند موجی از شادی و نشاط و امید را بین مردم ایجاد کند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدواریم تیم ملی فوتبال با توجه به بازیکنان خوبی که دارد و با توجه به حمایت های همه جانبه که از آن شده است بعد از 42 سال قهرمان جام ملت های آسیا گردد و شور و نشاط و شادمانی را بین مردم ایجاد کند. همه سازوکارها آماده است تا تیم ملی فوتبال قهرمان آسیا گردد و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کند و این انتظار وجود دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 154

به "سلطانی فر: به قهرمانی در جام ملت ها امیدوارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: به قهرمانی در جام ملت ها امیدوارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید