دوز دوم واکسیناسیون کرونا تنها با دریافت پیامک ، اعلام گروه سنی جدید؛ بزودی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، رییس شبکه بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به ادامه فرایند واکسیناسیون کرونا در گروه های سنی بالای 70 سال تاکید کرد: تمام افرادی که منتظر دریافت دُز اول یا دوم واکسن کرونا هستند، پیامک دریافت خواهند کرد؛ بنابراین افراد پیش از دریافت پیامک به مراکز بهداشتی که کار تزریق واکسن را انجام می دهند، مراجعه نکنند.

دوز دوم واکسیناسیون کرونا تنها با دریافت پیامک ، اعلام گروه سنی جدید؛ بزودی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، دکتر جعفر صادق تبریزی، درخصوص ادامه فرایند واکسیناسیون کرونا در گروه های سنی بالای 70 سال، گفت: برای افرادی که از طریق سامانه salamat.gov.ir اقدام به ثبت نام کردند و در نوبت اول تزریق واکسن هستند و همچنین برای افرادی که منتظر دریافت دُز دوم واکسن هستند، پیامک ارسال می شود؛ بنابراین پیش از دریافت پیامک به مراکز بهداشتی که کار تزریق واکسن را انجام می دهند، مراجعه نکنند.

وی با اشاره به تسهیل واردات واکسن کرونا، اظهار کرد: توزیع یک میلیون دُز واکسن وارداتی کرونا از دیروز آغاز شده است و نیمی از آن روز گذشته و نیم دیگر آن امروز توزیع می شود و ان شاءلله طی روز های آینده هم قرار است یک میلیون دُز دیگر واکسن کرونا هم به کشور وارد شود؛ بنابراین احتمالا به زودی گروه سنی دیگری را برای دریافت واکسن اعلام کنیم، ولی فعلا در حال تزریق واکسن به گروه سنی 70 سال به بالا و لکه گیری افراد جامانده هستیم.

رییس شبکه بهداشت وزارت بهداشت تاکید کرد: افرادی که در این مقطع مشمول دریافت واکسن هستند (فقط 70 سال به بالا) و ثبت نام نکردند به سایت salamat.gov.ir مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام کنند تا پیامک نوبت دهی واکسن برایشان ارسال شود. نوبت های گروه سنی بالای 70 سال و افراد جامانده محفوظ است و با ثبت نام در سامانه می توانند واکسن دریافت کنند.

وی افزود: هر زمان که پارت بعدی واکسن در اختیارمان قرار گیرد گروه های سنی دیگر (65 سال به بالا) هم وارد واکسیناسیون خواهند شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1886

به "دوز دوم واکسیناسیون کرونا تنها با دریافت پیامک ، اعلام گروه سنی جدید؛ بزودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوز دوم واکسیناسیون کرونا تنها با دریافت پیامک ، اعلام گروه سنی جدید؛ بزودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید