خوراکچی: فوتسال ایران باید به تیم کراپ تعظیم کند!

به گزارش تور ایتالیا ارزان، به گزارش خبرنگاران، در یکی از بازی های هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال امروز دو تیم گیتی پسند و کراپ الوند به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی پرگل و 6 بر 4 کراپ به خاتمه رسید. این پنجمین برد متوالی کراپ از زمانی است که محمود خوراکچی هدایت این تیم را بر عهده گرفته است.

خوراکچی: فوتسال ایران باید به تیم کراپ تعظیم کند!

خوراکچی بعد از پایان بازی با گیتی پسند گفت: تمام فوتسال ایران باید برای تیم کراپ تعظیم کنند و ایستاده دست بزنند! امروز بازیکنان کراپ نشان دادند بی دلیل نیست پنج برد متوالی به دست آورده اند.

وی ادامه داد: ما امروز برابر تیمی بازی کردیم که شناسنامه فوتسال ایران است. گیتی پسند برای هر تیمی در دنیا مشکل ساز می شود! گیتی پسند بازیکنانی دارد که در زمان کوتاه می توانند به تیم حریف ضربه بزنند. یک هفته با بچه ها کار کرده بودم. امروز بازیکنانم شجاع کار کردند و اتحاد و همدلی در تیممان موج می زد. بچه هایمان فداکارانه دفاع کردند.

سرمربی تیم فوتسال کراپ تاکید کرد: می دانستیم برای گلزنی باید متحمل بار حمله تیم مقابل باشیم که این حملات را مهار کردیم. دو گل تیم گیتی پسند هم هدیه داوران بود. در لحظات پایانی به بازیکنان خودم اعتراض می کردم که نباید دست از حمله بردارند. داور باید در آن لحظات خطا می گرفت که یک گل خوردیم.

خوراکچی که با شبکه تلویزیونی قزوین مصاحبه می کرد، در خصوص بازی خارج از خانه و هفته آینده کراپ گفت: بازی به بازی جلو می رویم. 6 بازی 4 بازی ما خارج از خانه است ولی آنقدر بازیکن بزرگ داریم که بازی خارج و داخل خانه برایشان فرقی ندارد. بازیکنان من بهترین های ایران هستند و من فقط توانستم از حداکثر ظرفیت آنها استفاده کنم. آنها مثل عقربه ساعت کار می کنند!

امروز رنسانسی در فوتسال ایران ایجاد شد. همه تیم ها برابر گیتی پسند محکوم به شکست هستند ولی امروز نشان دادیم که کراپ بگوید برای قهرمانی به لیگ ایران آمده است!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2184

به "خوراکچی: فوتسال ایران باید به تیم کراپ تعظیم کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوراکچی: فوتسال ایران باید به تیم کراپ تعظیم کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید