خانه ژیمناستیک سنندج جوابگوی جمعیت ورزشکاران این رشته نیست

به گزارش خبرنگاران، امید شیخ احمدی شامگاه چهارشنبه در مجمع سالیانه هیات ژیمناستیک استان کردستان که در سنندج برگزار گردید، گفت: ژیمناستیک در ایران از زمان انتخاب ریاست جدید فدراسیون که با فعالیت مدیریتی بنده آغاز شد صندلی خوبی پیدا کرد و نگاه خوبی به این رشته در کشور شد.

خانه ژیمناستیک سنندج جوابگوی جمعیت ورزشکاران این رشته نیست

رئیس هیات ژیمناستیک استان کردستان مطرح نمود: وعده هایی که در مجمع انتخابات سال گذشته مبنی بر توجه به هیات های شهرستانی داوران و مربیان داده شده، انجام گرفته است.

وی اضافه نمود: کلاس های مربیگری و کارگاه هایی که در سال گذشته برگزار گردید با استقبال خوبی برگزار و اکثر مربیان استان دارای کارت درجه دو هستند.

شیخ احمدی گفت: مربیان خوب و تراز اول استان را به دیگر شهرستان های استان اعزام نموده و اردو های چند روزه ای در طول یک سال گذشته برگزار گردیده است.

رئیس هیات ژیمناستیک استان کردستان گفت: کردستان در تمام مسابقات که فدراسیون برگزار نموده در تمام رده ها شرکت نموده و حضور فعالی داشته است.

وی گفت: با توجه به اینکه جمعیت و علاقه مندان به رشته ژیمناستیک در شهرستان سنندج رو به افزایش است تنها یک سالن در اختیار این مجموعه قرار گرفته است که جوابگو احتیاج های ورزشکاران این رشته نیست و باید در راستای تجهیز سالن ژیمناستیک بهاران اقدام گردد.

شیخ احمدی اضافه نمود: سالن خانه ژیمناستیک شهرستان سنندج در روز سه ساعت در اختیار بانوان است و با این وجود نتایج غیر قابل تصوری را نیز کسب نموده اند.

وی اضافه نمود: هیات ژیمناستیک استان کردستان در سال 96 رتبه عالی را از فدراسیون گرفته و این استان با کوشش هرچه بیشتر تمام مسابقات و برنامه های فدراسیون را دنبال می نماید.

شیخ احمدی گفت: هیات استان با 106 هزار تومان اعتبار و 9 میلیون تومان بدهی از هیات گذشته تحویل گرفته شد.

رئیس هیات ژیمناستیک استان کردستان مطرح نمود: درآمد سال 96 هیات ژیمناستیک 62 میلیون تومان بوده که 35 میلیون تومان آن از محل یاری های فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان و مابقی از محل کلاس آموزشی بدست آمده است.

مجمع سالیانه هیات ژیمناستیک استان کردستان با حضور رئیس فدراسیون و مدیر کل اداره ورزش و جوانان برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 21 اسفند 1397 شناسه مطلب: 115

به "خانه ژیمناستیک سنندج جوابگوی جمعیت ورزشکاران این رشته نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه ژیمناستیک سنندج جوابگوی جمعیت ورزشکاران این رشته نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید