جهانبخش: سرمربی برایتون مخالف جدایی ام بود، از هلند و آلمان پیشنهاد داشتم

سختی لیگ انگلیس احتیاجی به شرح ندارد. از همان ابتدای فصل قبل که برایتون را انتخاب کردم این چالش را به جان خریدم تا در این راستا رو به رشد حرکت کنم. هر راستا و محیط جدیدی احتیاج به زمان برای هماهنگی دارد. می دانستم سطح تمرینات و بازی ها سخت تر است.

جهانبخش: سرمربی برایتون مخالف جدایی ام بود، از هلند و آلمان پیشنهاد داشتم

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

بازیکن ایرانی تیم برایتون انگلیس گفت: از کشورهای هلند و آلمان پیشنهاد داشتم ولی سرمربی برایتون مخالفت کرد و از من خواست در این تیم بمانم.

به گزارش خبرورزشی، علیرضا جهانبخش درباره آخرین شرایطش بعد از مصدومیت به برنامه تهران ورزشی گفت: در اردوی تیم ملی قبل از بازی با هنگ کنگ گرفتگی کوچکی در پایم داشتم و دردم بیشتر شده بود. با رسیدگی توانستم به بازی با هنگ کنگ برسم. وقتی به انگلیس برگشتم، یک جلسه قبل از بازی مصدومیتم در تمرین تشدید شد. آزمایش ها نشان داد که احتیاج به استراحت دارم. برای همین بازی هفته پیش و بازی فردا را از دست می دهم. کوشش می کنم به بازی بعدی برسم.

وی درباره ارزیابی اش از شرایط لیگ انگلیس و اینکه چرا انتظاری که از وی می رود در این کشور برآورده نشده است؟ تاکید نمود: سختی لیگ انگلیس احتیاجی به شرح ندارد. از همان ابتدای فصل قبل که برایتون را انتخاب کردم این چالش را به جان خریدم تا در این راستا رو به رشد حرکت کنم. هر راستا و محیط جدیدی احتیاج به زمان برای هماهنگی دارد. می دانستم سطح تمرینات و بازی ها سخت تر است.

جهانبخش اضافه نمود: خیال خودم راحت است که در این مدت در تمام جلسات تمرینی کوششم را نموده ام. الان هم دارم کوشش می کنم. مصدومیت جزئی از ورزش است ولی همواره خیلی سر حال بوده ام و از کوشش دست بر نداشته ام. می خواهم نشان بدهم برای انتخابم سعی می کنم. به عنوان یک ایرانی که در این سطح حضور دارد احساس مسئولیتم بیشتر است و نمی گذارم انگیزه هایم کم گردد.

بازیکن ملی پوش برایتون در مورد سرمربی تیم برایتون و رابطه اش با گراهام پاتر یادآور شد: از ابتدای فصل که پاتر به تیم ما آمد، شنیده بودم که به فوتبال تهاجمی علاقه دارد. سامان قدوس (که سابقه کار با پاتر را در سوئد دارد) از این مربی تعریف می کرد. در بازی های پیش فصل سر حال بودم. هفته اول از لیست تیم خارج ماندم و تیم هم خوب بازی کرد. وقتی تیم در این شرایط است یک مربی هم نمی تواند خیلی به ترکیب دست بزند.

وی همچنین به پیشنهاداتی که در ابتدای فصل داشته و احتمال جدایی اش از این تیم اشاره نمود و ادامه داد: هفته سوم با پاتر درباره بیرون ماندنم از لیست صحبت کردم. او هم شرح داد که به توانایی هایم ایمان دارد و به زودی به من شانس می دهد. یک زمانی پیش آمد که گفتم شاید یک محیط جدید را امتحان کنم ولی پاتر در باشگاه مخالف بود و می خواست که توانایی هایم را در برایتون نشان بدهم. در بازی جام حذفی با منچسترسیتی بازی کردم و بعد به اردوی تیم ملی رفتم. از اردوی تیم ملی که برگشتم شانس زیادی برای بازی داشتم ولی متاسفانه مصدومیت به سراغم آمد. رابطه ام با پاتر خوب است و از کوششم دست نمی کشم تا به شرایط ایده آل برسم و بیشتر بازی کنم.

جهانبخش درباره اخباری مبنی بر بازگشتش به لیگ هلند مطرح شده بود، گفت: همانطور که گفتم اوایل فصل که پنجره جابجایی باز بود، از لیگ هلند و آلمان و چند کشور دیگر پیشنهادات خوب و مناسبی داشتم ولی با صحبت هایی که با باشگاه داشتم و اینکه حسم نسبت به این برایتون خوب بود، تصمیم گرفتم بمانم. پیشنهاداتی بود که می توانست در یکسری شرایط به من یاری کند. الان دیگر چیزی نیست که بخواهم به آن فکر کنم. تمام تمرکزم روی برایتون است.

بازیکن ایرانی تیم برایتون انگلیس در سرانجام صحبت هایش درباره تقابل استقلال و پرسپولیس و دربی های بزرگ جهان گفت: دربی ها همواره جذابیت دیگری دارد. دربی ایران جزو یکی از پرهیجان انگیزترین دربی های جهان شناخته می گردد. خودم تا جایی که توانسته ام دربی را دنبال نموده ام. این بازی جذاب است و در هر خانواده هستند افرادی که هوادار یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس هستند. از وقتی به انگلیس آمده ام، در لیگ اسکاتلند دیدار سلتیک و رنجرز را دنبال می کنم که خیلی جذاب است. تا وقتی انگلیس نیامده بودم، این مسابقه را ندیده بودم ولی یکی از جذاب ترین دربی های جهان همین مسابقه است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 13 مهر 1398 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 424

به "جهانبخش: سرمربی برایتون مخالف جدایی ام بود، از هلند و آلمان پیشنهاد داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش: سرمربی برایتون مخالف جدایی ام بود، از هلند و آلمان پیشنهاد داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید