(تصاویر) مبینا نصیری و مهدی توتونچی از مجریان تلویزیون ازدواج کردند

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مهدی توتونچی مجری شبکه ورزش با انتشار پستی در صفحه اش از از دواج با مبینا نصیری دیگر مجری صداوسیما اطلاع داد. توتونچی در برنامه هایی، چون لذت فوتبال اجرا می نماید. مبینا نصیری نیز در شبکه یک سیما و برنامه سیمای خانواده سابقه اجرای برنامه تلویزیونی دارد.

(تصاویر) مبینا نصیری و مهدی توتونچی از مجریان تلویزیون ازدواج کردند

مبینا نصیری مجری تلویزیون نیز همزمان با انتشار تصاویری خبر از ازدواجش با مهدی توتونچی را داد. نصیری مجری خانم صدا و سیما پیشتر در یادداشتی به دفاع از توتونچی پرداخته بود.

مبینا نصیری متولد 5 اردیبهشت 1368 در شهر تهران است. او از دوران کودکی بـه حرفه مجری گری علاقه داشت. مهدی توتونچی متولد تیر 1358 مجری ورزشی است.

مبینا نصیری کار خود را در رادیو شروع کرد. سال هـای فعالیتش در رادیو با موفقیت سپری شد تا جایی کـه عنوان بهترین گویندگی آنونس در جشنواره رادیو جوان انتخاب شد.

توتونچی فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر می باشد که حالا به عنوان نویسنده و مجری ورزشی فعالیت می نماید.

مبینا نصیری و مهدی توتونچی ازدواج کردند

تقدیر از مبینا نصیری برای پوشش ایرانی

پیشتر مبینا نصیری در جشنواره مد و لباس فجر به دلیل ترویج پوشش ایرانی مورد تقدیر قرار گرفته بود.

در ششمین جشنواره مد و لباس فجر، سال جاری برای اولین بار بعد از انقلاب به پوشش مجریان زن در تلویزیون پرداخته شد و طی این مراسم از مبینا نصیری برای ترویج پوشش ایرانی برگرفته از هنر معماری ایرانی اسلامی در تلویزیون تقدیر شد.

مبینا نصیری که اوایل سال جاری نیز برای استفاده از مانتویی با طرح کاشی کاری های ایرانی اسلامی توجه رسانه ها را به خود جلب نموده بود، می گوید: در همه جای جهان مد و لباس یک صنعت مهم و درآمدزا است که بخش مهمی ازهویت فرهنگی هر کشوری نیز است،.. من نیز سعی کردم با استفاده از طرح های زیبا و خوش رنگ و لعاب معماری ایرانی اسلامی بخشی از این زیبایی های تاریخی و فراموش شده را به وسیله لباس و در قاب تلویزیون احیا کنم که خوشبختانه با اقبال وسیعی از سوی خانم ها روبرو شد. خوشحالم که در یک جشنواره رسمی به شرایط پوشش مجری های زن پرداخته شد و امیدوارم همگی با شناخت ظرفیت رسانه برای ایجاد مد و معرفی لباس هایی برگرفته از طرح های ایرانی کوشش کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1680

به "(تصاویر) مبینا نصیری و مهدی توتونچی از مجریان تلویزیون ازدواج کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) مبینا نصیری و مهدی توتونچی از مجریان تلویزیون ازدواج کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید