بیشترین سودبری از WTO متعلق به آمریکا، چین و آلمان است

به گزارش تور ایتالیا ارزان، طبق گزارش جدیدی که توسط اتاق فکر آلمانی برتلزمن استیفتانگ منتشر شده است، چین و آلمان کشور هایی هستند که بیشترین سود را از عضویت در سازمان تجارت جهانی به دست آورده اند.

بیشترین سودبری از WTO متعلق به آمریکا، چین و آلمان است

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

به گزارش گروه مالی تور ایتالیا ارزان، آمریکا، طبق گزارش جدیدی که توسط اتاق فکر آلمانی برتلزمن استیفتانگ منتشر شده است، چین و آلمان کشور هایی هستند که بیشترین سود را از عضویت در سازمان تجارت دنیای به دست آورده اند.

این تحقیقات نشان داده است که تا به حال آمریکا، چین و آلمان با بیشترین میزان افزایش مستقیم درآمد به علت عضویت در سازمان تجارت دنیای (WTO) روبرو شده اند.

طبق این گزارش، درآمد آمریکا در سال 2016 به علت عضویت در WTO بیش از 87 میلیارد دلار افزایش یافته است. چین و آلمان هم در این سال به ترتیب 86 میلیارد دلار و 66 میلیارد دلار درآمد بیشتر کسب نموده اند.

کریستسن بلوس، کارشناس تجارت در برتلزمن استیفتانگ، می گوید: WTO سیستم عامل اقتصاد دنیا است که تضمین می نماید کالا ها و خدمات می توانند هر روز در محیطی قانونمند داد و ستد شوند.

طبق این گزارش در سال 2016 عضویت در سازمان تجارت دنیای موجب افزایش درآمد 855 میلیارد دلاری برای تمام اعضای این سازمان بوده است. همچنین در این گزارش آمده است که یکپارچگی و پیوستگی بیشتر اقتصاد های دنیا باعث شده است تا کشور های غیر عضو در این سال ضرر نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 721

به "بیشترین سودبری از WTO متعلق به آمریکا، چین و آلمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین سودبری از WTO متعلق به آمریکا، چین و آلمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید