بهترین موزه های آلمان

به گزارش تور ایتالیا ارزان، کشور آلمان دارای موزه‌های بسیاری برای بازدید بوده که بسیار مشهور هستند. این موزه‌ها در دسته‌بندی‌های تاریخی، فرهنگی و یا حتی مینیاتوری قرار می‌گیرند.

بهترین موزه های آلمان

دنیای مینیاتوری آلمان

همانطور که احتمالا از نام آن حدس زده اید دنیای مینیاتوری شامل ماکت‌هایی از کشورهای مختلف دنیا مانند نروژ، سوئد است. جالب است بدانید که ماکت ها بسیار پر ظرافت و با بیشترین جزییات ممکن طراحی شده اند و در آنها می توان ساختمان ها، قطارها، خودروها و انسان ها را دید. این موزه 1300 متر مربع طول وسعت دارد و ماکت ها در همه جای آن گسترده شده اند. موزه ی جهان مینیاتوری در شهر هامبورگ قرار دارد و در سال 2013 به تنهایی 1.2 میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

موزه سیب زمینی

مردم کشور آلمان بسیار به سیب زمینی علاقه دارند. به همین دلیل در این کشور موزه‌ای با همین موضوع قرار گرفته که به موضوعات مختلف مرتبط با سیب زمینی پرداخته شده است. این موزه نشان می دهد که چگونه سیب زمینی که تا چندین سال پیش غذای افراد فقیر بود حالا به پای ثابت رستوران های خوب و بنرهای تبلیغاتی تبدیل شده است.

موزه خودروهای زرهی

در شهر مونستر آلمان موزه ای انتقادی از جنگ و نظامی گری وجود دارد که در آن خوردروهای زرهی نگهداری می شود که عموما خودروهای نظامی قدیمی هستند و خودروی پلیس متعلق به سال 1921 یکی از آن‌ها می‌باشد. برای بازدید موزه‌های متنوع کشور آلمان، با تور اروپا همراه شوید.

موزه تاریکی آلمان

یکی از عجیب ترین موزه های آلمان و البته جالب ترین آن موزه تاریکی است. در این موزه، افراد نابینا به عنوان راهنما هستند و وقتی وارد آن می شوید به شما عصای سفیدی داده می شود و این راهنماها هم شما را در یک ساختمان شش طبقه و بسیار تاریک هدایت می کنند. آنچه در این موزه می توانید ببینید فقط بو است و دما و باد و صدا. این موزه در واقع به این دلیل طراحی شده است تا بازدید کنندگان بتوانند حتی برای مدت کمی هم که شده زندگی افراد نابینا را احساس کنند.

انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 862

به "بهترین موزه های آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین موزه های آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید