آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پیاپی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، تهران (پانا) - کیفیت هوای پایتخت اکنون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است همچنین این برای چهارمین روز پیاپی است که کیفیت هوا در تهران نامطلوب گزارش می گردد.

آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پیاپی

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که طی صبح امروز (14 آذر) با حاکمیت جو پایدار و آرام همراه با انباشت آلاینده ها، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

طی روز نیز عدم وزش باد مؤثر شرایط را برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نمی کند و در اواخر وقت امروز افزایش ترافیک عصر سبب افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر نواحی پرتردد می گردد.

عدم وزش باد مؤثر تا صبح فردا (15 آذر) همراه با شروع تردد خودروها در نخستین روز هفته سبب افزایش غلظت ذرات معلق می گردد و در نتیجه کیفیت هوا در بعضی مناطق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

حاکمیت جو پایدار و آرام در طی روز نیز سبب تجمع آلاینده ها می گردد و با افزایش تردد خودروها در ساعات پایانی شنبه بر غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق افزوده خواهد شد. از این رو احتمال می رود کیفیت هوای شهر تهران به ویژه در مناطق پرتردد در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 123 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین 102 همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1549

به "آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پیاپی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پیاپی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید