شروع ثبت نام سومین کارگاه تخصصی خط در گرافیک

به گزارش تور ایتالیا ارزان، روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، از برگزاری سومین کارگاه ملی تخصصی خط در گرافیک با عنوان کاربرد خط با نگاهی بر خطوط مبتنی بر ساختار هندسی در شهر مقدس قم اطلاع داد.

شروع ثبت نام سومین کارگاه تخصصی خط در گرافیک

به گزارش باشگاه تور ایتالیا ارزان پویا، روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر بیان نمود: دبیرخانه سوگواره های عاشورایی هیأت با هدف ارتقاء سطح علمی و تخصصی هنرمندان و طراحان هیأتی، مجموعه کارگاه های تخصصی آموزش هنری با عنوان هیأت هنر برگزار می نماید. هیأت هنر در عرصه گرافیک، با دوره هایی تحت عنوان کاربردهای خط در گرافیک در چهار سرفصل آموزشی شروع شده است: کاربرد خط با نگاهی به اقلام خوش نویسی، کاربرد خط در گرافیک با گرایش دست نویس(دست آزاد،Handwriting) کاربرد خط در گرافیک با گرایش خط ماشینی(تایپ) و کاربرد خط در گرافیک مبتنی بر ساختار هندسی(ساختارگرایانه).

وی اضافه نمود: سومین سرفصلِ کارگاه تخصصی خط در گرافیک با عنوان کاربرد خط با نگاهی بر خطوط مبتنی بر ساختار هندسی به همت معاونت هنری جامعه ایمانی مشعر در روزهای پنج شنبه و آدینه 13 و 14 اردیبهشت ماه مصادف با ایام نیمه شعبان در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر تأکید کرد: دبیرخانه سوگواره از همان ابتدای فعالیت به ضرورت و لزوم امر آموزش و ارتقاء سطح کیفی هنرجویان و طراحان واقف بود؛ لذا از دومین دوره سوگواره های عاشورایی عکس و پوستر هیأت، در کارگاه هایی به صورت تخصصی وارد مباحث تئوری و عملیِ هیأت هنر شدیم.

وی ادامه داد: کوشش شده تا در این کارگاه از تخصص و تجربیات اساتید برتر گرافیک و خوش نویسی کشور چون آقایان مسعود نجابتی و حمیدرضا کشاورزی استفاده گردد. قرار است در طی این دوره فشرده تخصصی، اساتید وارد تحلیل و آموزش خطوط بنایی و مشتقات آن، خطوط مبتنی بر دایره و خطوط مبتنی بر سایر اشکال هندسی شوند و هنرجویان را با ظرافت و پیچیدگی های این خطوط درگیر کنند. در نهایت کاربردها و نحوه استفاده استاندارد و صحیح این خطوط را در طراحی گرافیکی آموزش خواهند داد.

هنرجویان و طراحان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند، تا انتها شنبه 25 فروردین ماه به ربات تلگرام هیأت هنر به نشانی https:، ، t.me، heyathonar-bot و یا به وب گاه http:، ، www.poster.1542.org، مراجعه کنند.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1179

به "شروع ثبت نام سومین کارگاه تخصصی خط در گرافیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام سومین کارگاه تخصصی خط در گرافیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید