کارت هواداری مسابقات جام جهانی روسیه چیست؟

به گزارش تور ایتالیا ارزان، برای ورود به مسابقات جام جهانی فوتبال فیفا 2018 شما احتیاج به کارت شخصی طرفداری دارید. کارت طرفداری بخشی از سیستم شناسایی هواداران مسابقات فوتبال است. با داشتن کارت طرفداری به سرعت و راحتی می توانید وارد ورزشگاه شوید.

کارت هواداری مسابقات جام جهانی روسیه چیست؟

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

ویزای رایگان روسیه

برای شهروندان خارجی زمانیکه برای دیدن مسابقات جام جهانی 2018 وارد روسیه می شوند امکان ورود بدون ویزا دربازه سه روز قبل و یک روز بعد از زمان مسابقات امکان پذیر است.

راحتی و سفر رایگان

مراحل دریافت کارت هواداری فقط یکبار انجام می گردد. اما شما با آن می توانید به تمامی مسابقاتی که بلیت آن ها را تهیه نموده اید رفته و از سفر درون شهری و بین شهری رایگان برای مسابقاتی که بلیت آن ها را دارید استفاده کنید.

چگونه کارت طرفداری باید تهیه کرد؟

بلیت تهیه کنید

بلیت مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 را به وسیله سایت رسمی فیفا یا مراکز فروش بلیت رسمی تحت نظر فیفا تهیه کنید. برای تهیه کارت طرفداری باید اصل بلیت مسابقات یا سند خرید بلیت را داشته باشید.

ثبت نام هواداری

درخواست طرفداری خود را به وسیله سایت رسمی هواداری در روسیه https://www.fan-id.ru به ثبت رسانید یا شخصاً به وسیله مراکز ثبت هواداری اطلاعات خود را به ثبت برسانید. برای ثبت طرفداری احتیاج به اطلاعات شخصی و عکس پرسنلی هستید.

دریافت کارت هواداری

می توانید برای دریافت کارت هواداری شخصاً به مراکز معرفی شده رسمی مراجعه کنید. شهروندان خارجی کارت طرفداری خود را به صورت ایمیل دریافت می نمایند.

منبع: مجله سفر
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1173

به "کارت هواداری مسابقات جام جهانی روسیه چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت هواداری مسابقات جام جهانی روسیه چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید