پاسخ عجیب به اعزام نشدن رکابزنان ایران به مسابقات ترکیه: کارهای واجب تر داریم!

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری در پاسخ به دلیل لغو اعزام تیم زنان همچون تیم مردان به مسابقات ترکیه گفت: قرار شد در در جایی که واجب تر است، هزینه کنیم و مسابقات مهمتری داریم.

پاسخ عجیب به اعزام نشدن رکابزنان ایران به مسابقات ترکیه: کارهای واجب تر داریم!

بهترین تجربه سفر را با قیمت تور ترکیه پاییز در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

به گزارش خبرنگاران، در حالی که ابتدا قرار بود تیمهای ملی دوچرخه سواری مردان و زنان ایران در مسابقات گرندپری ترکیه شرکت نمایند ناگهان فدراسیون از اعزام آنها به این مسابقات منصرف شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که رکابزنان ایران ماه ها است رنگ مسابقه بین المللی را ندیده اند.

در این میان تنها سعید صفرزاده با هزینه فدراسیون به مسابقات ترکیه اعزام شد آن هم به این دلیل که بازی های المپیک توکیو را در پیش دارد.

بعضی رکابزنان مرد هم وقتی متوجه شدند فدراسیون قرار نیست اعزامی انجام دهد با هزینه خودشان راهی مسابقات شدند.

یکی از انتقاداتی که به فدراسیون قبلی وارد می شد، اعزام نکردن به مسابقات بین المللی بود و دوچرخه سواران خوش بین بودند که با تغییرات در فدراسیون بتوانند حضور پر رنگ تری در مسابقات بین المللی داشته باشند که فعلا خبری از آن نیست.

علی زنگی آبادی مدیرتیم های ملی دوچرخه سواری در مصاحبه با خبرنگاران درباره دلیل اعزام نشدن تیم زنان ایران به مسابقات ترکیه و اینکه چه کسی تصمیم به لغو اعزام گرفت، بیان نمود: کمیته فنی فدراسیون این تصمیم را گرفت چون در تیم بانوان اختلاف سطح بین نفرات وجود دارد و قرار شد هزینه در جایی که واجب تر است، انجام گردد و برای قهرمانی آسیا که در پیش است تجهیزات و دوچرخه خریداری کنیم. از طرفی این مسابقات در برنامه های فدراسیون تاثیر گذار نبود.

زنگی آبادی در پاسخ به این پرسش که رکابزنان ایران ماه ها است که رنگ مسابقات بین المللی را ندیده اند و بهتر نبود این اعزام انجام می شد، تاکید نمود: از این به بعد برنامه های خوبی برایشان خواهیم داشت. با اختلاف سطحی که در تیم بانوان وجود دارد جالب نبود به مسابقه بروند و در همان اوایل مسابقه از دوچرخه پیاده شوند. اکنون اردوهایی خواهیم داشت که در آن کار نمایند و سطح کیفی خود را بالا ببرند و در مسابقات بعدی با کیفیت بهتری شرکت نمایند.

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه اختلاف سطح که در تیم مردان وجود نداشت پس چرا تیم مردان به مسابقات ترکیه اعزام نشد تا در نهایت خود رکابزنان با هزینه شخصی در این رقابت ها شرکت کردند، گفت: کارهای واجب تر داریم و مسابقات مهمتری در پیش داریم. با هزینه ای که برای اعزام این پنج نفر انجام می شد، می توان تعداد نفرات بیشتری به اردو دعوت کنیم و مسابقه درون اردویی داشته باشیم تا برای قهرمانی آسیا آماده شویم.

مدیر تیم های ملی در پاسخ به این پرسش که فکر نمی کند هیچ اردویی نمی تواند به میزان حضور در مسابقه به دوچرخه سواران یاری کند، گفت: در مسابقه یک مرحله ای هم کاری زیادی نمی توانستند انجام دهند. حالا از این به بعد برنامه های بهتر، اردوها و اعزام های مفصلی خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1914

به "پاسخ عجیب به اعزام نشدن رکابزنان ایران به مسابقات ترکیه: کارهای واجب تر داریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ عجیب به اعزام نشدن رکابزنان ایران به مسابقات ترکیه: کارهای واجب تر داریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید