پارک یوئه شیو در شهر گوانجو

به گزارش تور ایتالیا ارزان، پارک Yuexiu در شهر گوانجو قرار داشته که علت نام‌گذاری آن به نام کوهستانی است که در آن قرار دارد، این پارک در سال 1952 ساخته شده و بزرگترین پارک شهر گوانجو با 860 هزار متر مربع وسعت است.

پارک یوئه شیو در شهر گوانجو

پارک Yuexiu هفت تپه و سه دریاچه مصنوعی دارد. دریاچه Beixiu، دریاچه Nanxiu و دریاچه Dongxiu نام این 3 دریاچه دارد. پارک Yuexiu به خاطر تپه‌ها و دریاچه‌های زیبا تعداد زیادی اثر آنتیک، مشهور دارد که باعث می‌شود از تور گوانجو 2020 لذت ببرید.

در تمام سال در این پارک در شهر گوانجو، گیاهان و درختان سرسبز، پرنده‌های آوازخوان و گل‌های خوشبو برای بازدید موجود هستند که این پارک را به یکی از هشت جاذبه جدید شهر گوانجو تبدیل کرده است. درختان سرسبز، بامبوهای فراوان و گل‌های شکوفه کرده‌ هر گردشگری را به سوی جذب خود می‌نماید. در این پارک شهر گوانجو همه ساله، نمایشگاه گل و گیاه برگزار می‌گردد که میلیون‌ها توریست را در بهار و پاییز به سوی خود جذب می‌کند.

جاذبه‌های خارق‌العاده طبیعی پارک Yuexiu چین به خوبی پارک را تزئین نموده‌اند و مجسمه پنج بز مشهور، برج Zhenhai، دیوار قدیمی شهر از دوره سلسله Ming و بنای تاریخی Zhongshan از جمله جاذبه‌های این پارک عظیم و دیدنی هستند.

مجسمه پنج بز از مشهورترین سازه‌ها در شهر گوانجو می‌باشد و به عنوان نمادی از این شهر به حساب می‌آیند. 2000 سال گذشته شهر زمین‌هایی، لم‌یزرع داشت و مردم از قحطیبه ستوه آمده بودند. یک روز پنج نامیرا سوار بر پنج بز به شهر سفر کردند. بزها دسته‌های ساقه برنج در دهانشان  داشتند. نامیراها ساقه‌های برنج را برای مردم شهر باقی گذاشتند و برای شهر طلب نعمت نمودند. بزها در آخر به سنگ تبدیل شدند و باعث معروفیت این شهر زیبا در کشور چین شدند.

پارک Yuexiu در شهر گوانجو 2020 پر از گردشگر می‌شود و پنج دروازه ورودی داشته که به نام‌های دروازه اصلی، شرقی، غربی، شمالی و جنوبی هستند. اتوبوس‌های زیادی در هر کدام از دروازه‌ها برای رفت‌و‌آمد به شهر وجود دارند.

انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 882

به "پارک یوئه شیو در شهر گوانجو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک یوئه شیو در شهر گوانجو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید