نصب مجدد بلندگوهای تبلیغاتی کره شمالی در مرز با همسایه جنوبی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، کره شمالی از نصب مجدد بلندگوهای تبلیغاتی در مرز با کره جنوبی و پخش جزوات علیه سئول اطلاع داد.

نصب مجدد بلندگوهای تبلیغاتی کره شمالی در مرز با همسایه جنوبی

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کره شمالی مجددا بلندگوهای تبلیغاتی خود را در نقاط مرزی با کره جنوبی کار گذاشت.

روزنامه چینی مردم به نقل از رسانه های محلی نوشت که کره شمالی از روز یکشنبه مجددا بلندگوهایی را در مرز بین دو کره نصب نموده است. این بلندگوهای تبلیغاتی بعد از توافق سران دو کره در نشست نخست بین این دو در آوریل (اردیبشت) 2018 برداشته شده بودند.

این در حالی است که خبرگزاری رسمی کره شمالی نیز گزارش داد که قرار است 12 میلیون جزوه تبلیغاتی علیه کره جنوبی را به خاطر اقدامات اخیر این کشور توزیع کند. پیونگ یانگ به تازگی تمام خطوط ارتباطی با کره جنوبی را قطع و حتی یک دفتر ارتباطی بین دو کره را در اعتراض به پخش شب نامه های ضد پیونگ یانگ از سوی سئول منفجر کرد.

کره شمالی درباره توزیع جزوه علیه همسایه جنوبی خود گفت: از 22 ژوئن (دوشنبه دوم تیر) تجهیزات و وسایل مختلف از جمله بیش از 3 هزار بالن که جزواتی درون آنهاست را برای ارسال به داخل خاک کره جنوبی آماده نموده است.

یک روزنامه دولتی کره شمالی نیز به تازگی در گزارشی اقدام اخیر پیونگ یانگ در منفجر کردن دفتر ارتباطات هماهنگی میان دو کره در مرز دو کشور را یک آغاز تازه خواند و نوشت که اقدامات متقابل بیشتری نیز علیه کره جنوبی در راه است که بسیار بیشتر از حد تصور است. کره شمالی که به اقدامات تبلیغاتی کره جنوبی در نواحی مرزی چندین بار هشدار داده بود سه شنبه گذشته دفتر ارتباطات میان دو کره را منفجر و تخریب کرد تا پیغام هشداری به سئول ارسال نموده باشد. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1267

به "نصب مجدد بلندگوهای تبلیغاتی کره شمالی در مرز با همسایه جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب مجدد بلندگوهای تبلیغاتی کره شمالی در مرز با همسایه جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید