عذرخواهی مدیر ورزشی سابق باشگاه رم از توتی بابت توصیه به بازنشستگی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مدیر ورزشی پیشین باشگاه رم ایتالیا از اسطوره این تیم بابت توصیه ای که چند سال پیش به او نموده بود، عذرخواهی کرد.

عذرخواهی مدیر ورزشی سابق باشگاه رم از توتی بابت توصیه به بازنشستگی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، والتر ساباتینی مدیر ورزشی سابق باشگاه رم به صورت علنی از فرانچسکو توتی بابت تحت فشار قراردادن او برای بازنشسته شدن عذرخواهی کرد.

کاپیتان سابق جالوروسی ماه جولای سال 2017 - دو ماه مانده به 42 ساله شدنش - کفش های خود را در حالی آویزان کرد که قلباً تمایلی به انجام این کار نداشت، اما به خاطر ماجرای اختلافاتش با لوچانو اسپالتی، سرمربی سابق تیم رم و نیمکت نشینی های پیاپی در نهایت مجبور به انجام این کار شد.

اکنون والتر ساباتینی، اعتراف نموده که یکی از کسانی بوده که توتی را برای بازنشسته شدن تحت فشار قرار داده و به او توصیه نموده که کفش های خود را آویزان کند.

ساباتینی در حاشیه مراسم معرفی یک کتاب که به صورت ویدئوی کنفرانس برگزار گردید، گفت: من به توتی گفتم که به دوران بازی اش سرانجام دهد، چون می ترسیدم که کیفیت بازی اش افت کند و من ناراحت می شدم اگر می دیدم که او در سرانجام یک سیر نزولی بازنشسته می گردد. با این حال با گذر زمان من احساس کردم که مرتکب اشتباه بزرگی شده ام و حرفی که به او زدم کاملاً ابلهانه بود، چون فرانچسکو آن موقع از فوتبال بازی کردن لذت می برد.

ساباتینی اضافه نمود: هرچه از آن روز گذشت من بیشتر به اشتباهم پی می برم. او تا آخرین لحظه حضورش در زمین بازی، از فوتبال بازی کردن لذت می برد. پس فرانچسکو من از تو عذرخواهی می کنم. من یک حرف احمقانه زدم.

توتی هم که در این مراسم حضور داشت به اعتراف ساباتینی واکنش مثبتی نشان داد. او با قبول عذرخواهی ساباتینی به او اطمینان خاطر داد که از توصیه اش ناراحت نشده است. کاپیتان سابق جالوروسی گفت: چیزی که گفتی یک جمله حیرت آور بود که تا ابد آن را به یاد خواهم سپرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1516

به "عذرخواهی مدیر ورزشی سابق باشگاه رم از توتی بابت توصیه به بازنشستگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی مدیر ورزشی سابق باشگاه رم از توتی بابت توصیه به بازنشستگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید