طولانیترین پل معلق جهان در آلمان

به گزارش تور ایتالیا ارزان، طولانیترین پل معلق جهان در ایالت زاکسن آنهالت در منطقه راپبوده تال (Rappbodetal) در آلمان افتتاح گردید. این پل در کشور آلمان از نوع خود به یکی از بهترین جاذبه‌های قاره اروپا به شمار می‌رود.

طولانیترین پل معلق جهان در آلمان

طولانی ترین پل معلق دنیا، دیروز در کشور آلمان و در ایالت زاکسن آنهالت، مراحل ساخت خود را تمام کرد و افتتاح شد. طول این پل 440 متر اعلام شده است که با هزینه ی 400 هزار یورو و در مدت 10 ماه ساخته شده است. عرض این پل هم یک متر و بیست سانتیمتر می‌باشد.

قبل از این در کشور روسیه و شهر معروف سوچی، پل معلقی با نام تیتان آر تی ساخته شده بود که با 439 متر طول، به عنوان طولانیترین پل معلق دنیا شناخته می‌شد اما ظاهرا این پل توانسته رکورد آن را نیز بشکند و مقام بلندترین پل جهان را از آن خود کند. علاوه بر این، پل دیگری قبلا در کشور چین و روی دره ژانگ ژیلچی ساخته شده بود که 426 متر طول دارد و پلی شیشه ای در ارتفاع 300 متری از سطح زمین و با 6 متر عرض است.

یکی دیگر از طولانی ترین پل های معلق دنیا در آلمان، پل گایرلای در ایالت رایلند فالس است که در ارتفاع 100 متری از سطح زمین شاخته شده است و 360 متر طول دارد. این پل هم با هزینه یک میلیون و 140 هزار یورویی ساخته شد و می‌توان بطور رایگان از آن  در تور اروپا بازدید نمود.

انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 860

به "طولانیترین پل معلق جهان در آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طولانیترین پل معلق جهان در آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید